Jubileuszowy koncert Formacji Tanecznej ,,Ladies Dance”

Podczas Koncertu Jubileuszowego ,,Od przedszkola do seniora” (13 maja) Pani Lusia i jej tancerki znów zachwyciły publiczność.

Zespół powstał w 2007 roku z inicjatywy Haliny Hesse i Lubomiły Chmielewskiej-Szymczak. Przez wiele już lat zachwyca swoimi występami zduńskowolską publiczność. Formacja ma na swoim koncie liczne sukcesy w przeglądach artystycznego ruchu seniorów, m.in.: w Opocznie, w Sieradzu, w Łodzi czy w Skierniewicach.

– Podczas widowiska zobaczyliśmy przemianę członkiń zespołu na przestrzeni lat. Zespół zatańczył swoje najsłynniejsze układy m.in. „Na perskim rynku” z widowiska ,,Miłość Alibaby” czy „Sabat czarownic” oraz nowe choreografie. Wystąpiła także solistka UTW – Henryka Sosnowska oraz wokaliści Studia Piosenki, prowadzonego przez Andrzeja Wawrzyniaka – mówi Lusia Chmielewska-Szymczak, choreografka i instruktorka tańca.

Na scenie zobaczyliśmy również Roksanę Papuzińską, wnuczkę Pani Lusi, w duecie z Oliwią Dwojacką, a monolog z wiersza ,,Upiór wczasów” i inne utwory Jana Brzechwy genialnie zaprezentowała Jadwiga Ziółkowska.

Jeszcze raz dziękujemy zespołowi za pasję i miłość do tańca oraz za wielkie emocje, które wkładają w przygotowanie każdego tanecznego widowiska!

Foto: (PW)

Przejdź do treści