Martyna Majchrzak i Andrzej Wawrzyniak z nagrodami!

Wokalistka Miejskiego Domu Kultury i jej instruktor śpiewu, opiekun artystyczny zajęli bardzo wysokie, bo pierwsze miejsca w trzech kategoriach muzycznych. Reprezentowali nasz dom kultury i Zduńską Wolę na 56. Ogólnopolskiej Turystycznej Giełdzie Piosenki Studenckiej. Wydarzenie odbyło się w dniach 4-6 sierpnia w Bazie Pod Ponurą Małpą w Szklarskiej Porębie.

Martyna Majchrzak i Andrzej Wawrzyniak, pomimo koszmarnej deszczowej pogody, wrócili z fantastycznymi nagrodami, zdobyli: I miejsce w kategorii – NAJLEPSZA PIOSENKA ( „Kołysanka dla Bieszczadu”- sł. muz. Andrzej Wawrzyniak), I miejsce w kategorii NAJLEPSZY WYKONAWCA – Martyny Majchrzak. Andrzej Wawrzyniak odebrał Nagrodę im. Wojciecha Bellona. Martyna otrzymała również nominację na Ogólnopolski Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej ,,Bazuna” 2024.

Jury tegorocznej Giełdy z radością odnotowało wysoki poziom konkursu oraz fakt, że w żaden sposób nie nadążało za nim niskie ciśnienie atmosferyczne 🙂

Ogólnopolska Turystyczna Giełda Piosenki Studenckiej odbywa się niezmiennie i nieprzerwanie od 1968 roku w Bazie Pod Ponurą Małpą.
Każdego roku na Giełdowiczów czeka wiele atrakcji; oprócz koncertów odbywa się wiele wydarzeń turystycznych, krajoznawczych i sportowych .

Bardzo gratulujemy Martynie i Andrzejowi tak dużego sukcesu. Jesteśmy ogromnie dumni.

Fot. Małgorzata Wawrzyniak, organizatorzy 56. Ogólnopolskiej Turystycznej Giełdy Piosenki Studenckiej.
Źródło: https://www.facebook.com/gieldapiosenki

Przejdź do treści