Zduńskowolski Konkurs Piosenki Angielskiej ,,U CAN SING” – przesłuchania (04.10.2022)

Hanna Dawidziak ze Szkoły Podstawowej nr 11, Ewa Pierzakowska, Aleksandra Ignaczak ze Szkoły Podstawowej w Czechach, Kornelia Lisiecka ze Szkoły Podstawowej w Zapolicach, Michalina Cyk i Iwo Sobczak ze Szkoły Podstawowej w Janiszewicach, to reprezentanci szkół podstawowych.

Finalistami w kategorii starszej – szkoły średnie zostali:
Katarzyna Grzanka, Martyna Majchrzak, Maja Minecka z I Liceum Ogólnokształcącego, Gabriela Woźniak, Hanna Józefowicz z II Liceum Ogólnokształcącego, Martyna Stawska z Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych, Remigiusz Grabiński z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1, Bartosz Osiński z Zespołu Szkół Elektronicznych, Roksana Papuzińska i Zespół ,,Sikorki” z III Liceum Ogólnokształcącego (Zespół Szkół im. K. Kałużewskiego i J. Sylli).

Przesłuchania uczestników odbyły się dzisiaj w MDK Ratusz. Wzięli w nich udział uczniowie szkół podstawowych i szkół średnich. Wszyscy ci, którzy kochają śpiewać i wyrażać swoje emocje w języku obcym.

– Liczę na to, że ta impreza stanie się imprezą cykliczną i każdej jesieni będziemy mogli się spotykać na scenie w MDK Ratusz i czerpać radość ze wspólnego śpiewania i słuchania interpretacji wielkich przebojów w wykonaniu młodych artystów – mówi Włodzimierz Hechłacz, pomysłodawca wydarzenia, nauczyciel, tłumacz przysięgły języka angielskiego i muzyk.

Wielkie gratulacje dla zwycięzców i wszystkich uczestników!
Poziom dzisiejszych prezentacji był bardzo wysoki!

Jeśli chcecie wziąć udział w tym wyjątkowym koncercie, zapraszamy, mamy jeszcze wolne miejsca. Bilety na galę finałową w cenie 10 zł kupicie w kasie MDK Ratusz oraz online: https://bit.ly/3xXUcxY

Do zobaczenia w piątek!

Współorganizatorem wydarzenia jest: Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica w Zduńskiej Woli.

Sponsorzy: Brubeck, Norautron, Studio Nagrań Moc-Art, Rada Rodziców ZSE w Zduńskiej Woli, Szkoła Języka Angielskiego ,,JET SET”, ,,Wola”.

fot. (KM, MJ)

Przejdź do treści