Klub Piosenki A’Priori – nagrania on-line

Wakacje się zaczęły, a z nimi wakacyjne wędrówki. Z Klubem Piosenki A PRIORI kolejny raz poniosło nas w BIESZCZADY. Oto kolejna piosenka, która powstała za sprawą Andrzeja Ciacha(tekst) i Andrzeja Wawrzyniaka(muzyka) – „Bieszczadula”. Na pewno spotkacie ją na szlaku.

Zobacz film —-> https://youtu.be/Gyo17OHfOTQ

Wakacyjne Studio Multimedialne prezentuje: MAJA GWIAZDA – „I love you”
Oliwia Ochęcka – STUDIO PIOSENKI MDK ZDUŃSKA WOLA – „Ucisz serce”
Zobacz film —-> https://youtu.be/-5sPwIXYVZA
Nasza najmłodsza artystka – Marysia Wrąbel  https://youtu.be/LZdQnutpC5U znalazła się wśród 87 wybranych z 700 młodych artystów w konkursie Radia Dzieciom. Czekamy na drugi etap i trzymamy kciuki.
Z cyklu – Studio Piosenki Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli prezentuje – Kornelia Lisiecka
Prezentujemy naszych wykonawców. Każdy z nich potrzebuje publiczności. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się także na żywo.
Zobacz film —-> https://youtu.be/o_YWQ3AAMnI
Marysia Helena Wrąbel – „Pokłóciliśmy się o nic” – Piosenka z bajki „Rodzina Treflików”,
słowa: Piotr Dumała, muzyka: Andrzej Krauze, który dzieciństwo spędził w Zduńskiej Woli, kończąc jako jeden z sześciu pierwszych dyplomantów tutejszą Państwową Szkołę Muzyczną I st. w klasie akordeonu
Trochę na przekór, na początku lata wspominamy zimę, która nieźle nas „uziemiła”w tym roku. Nie przestaliśmy jednak: grać, śpiewać, tańczyć i już teraz myślimy o kolejnym sezonie kulturalnym. Wierzymy, że do nas wrócicie i będziemy mogli pracować normalnie.
Z okazji Dnia Dziecka, Andrzej Wawrzyniak zaśpiewał trzy kołysanki napisane specjalnie dla swoich wnuczek.
Maria Helena Wrąbel
Przejdź do treści