EKO TOM TOMASZ SŁOWIKOWSKI

W ramach targów Lokalsi. Handmade prezentujemy ekologiczne meble drewniane.

Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom Klienta XXI wieku

Tomasz Słowikowski – z wykształcenia Automatyk elektronik :
Ukończyłem Automatykę przemysłową w Zespole Szkół Elektronicznych im. Stanisława Stasica w Zduńskiej Woli oraz
Automatykę i Robotykę na Politechnice Łódzkiej
Stolarstwem zacząłem interesować się kilka lat temu , swoje pierwsze kroki stawiałem budując swoją altankę i meble ogrodowe. Początki były trudne, ale i ciężkie, ponieważ posiadałem jedynie maszynę wielofunkcyjną – piłę wraz z wyrówniarką Rosyjskiej produkcji CCCP, co udało mi się zarobić to połowę musiałem wydać na przewinięcie silnika ponieważ maszyna zasilana napięciem 230v nie dawała rady i silnik się szybko palił, ale każda taka sytuacja bardziej mobilizowała mnie do tego, aby iść do przodu i się nie poddawać. Determinacja w dążeniu do celu pozwoliła mi w 2019 r założyć firmę pod nazwą EkoTom – Ekologiczne Meble Drewniane

Na zdjęciu: Jedna z ostatnich realizacji – recepcja do salonu fryzjerskiego wykonana z drewna dębowego wraz z połączeniem konstrukcji stalowej i czarnej płyty meblowej.

Pasja do drewna przekształciła się w pracę zarobkową do tego stopnia, że w połowie tego roku pozostawiłem pracę w korporacji (ktoś powie czas pandemii nie najlepszy na zwalnianie się z pracy, aby w 200 % zająć się swoją firmą i powiększyć swoją wiedzę, park maszynowy, zakres świadczonych usług.
Choć była to ciężka i bardzo trudna decyzja to wiem, że podjęta w odpowiednim momencie. Praca na etacie ma swoje duże plusy chociażby wypłata na czas , ale niestety ma również minusy…

Budując swoją firmę – markę EkoTom chcę zaprezentować coś innego, wyjątkowego a zarazem niepowtarzalnego. Meble drewniane które powstają w moim warsztacie są wyjątkowe ponieważ nie da się ich kupić w sklepie, czy markecie, dlatego do każdego projektu podchodzę z należytą starannością.
Od projektu do realizacji jest długa droga, ponieważ każda realizacja jest inna. Wymaga doboru odpowiedniego drewna – selekcji , przygotowania materiału do klejenia i dalszej obróbki.
Choć czasami pewne meble powstają przez kilka tygodni, to na samym końcu jest wielkie zadowolenie i uśmiech na twarzy, kiedy to wymagający klient widząc efekt końcowy mojej pracy, uśmiecha się i dziękuję na zrealizowanie jego oczekiwań.

Spraw prezent sobie bądź komuś bliskiemu, wybierz coś wyjątkowego.
Nie znalazłeś w naszej ofercie tego czego szukasz?
Interesuje Cię coś wyjątkowego?
Szukasz mebli tak aby w 100 % być zadowolonym ?

Dobrze trafiłeś!
Dysponując odpowiednimi narzędziami oraz wiedzą w zakresie obróbki drewna jesteśmy w stanie zrealizować Twoje innowacyjne pomysły.

Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, jak i firm i instytucji publicznych.
Nasze produkty drewniane również w połączeniu z elementami szkła czy stali tworzą prawdziwe inspiracje dla każdego.
Jesteśmy nowym prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem działającym na rynku. Znajomość technologii uzupełniona kreatywnym projektem pozwala stworzyć małe arcydzieła sztuki stolarskiej.

Meble, które wykonujemy są solidne, masywne, trwałe, a przede wszystkim w 100% drewniane: meble sosnowe, meble dębowe jak również wykonane z drewna egzotycznego.

Niecodzienne przedmioty codziennego użytku, które was zachwycą funkcjonalnością i designem.
Staramy się, aby do waszych domów trafiło wszystko co piękne i funkcjonalne. Na naszej stronie znajdziecie Państwo artykuły dekoracyjne oraz prezenty i upominki na różne okazje.
Przedstawiamy państwu ułamek projektów, które stanowią prawdziwe inspiracje dla każdego.
Wysoka jakość wyrobu, krótki termin realizacji, atrakcyjna cena pozwolą zadowolić najbardziej wymagającego klienta.

Kontakt:

Firma EkoTom  Tomasz Słowikowski – producent ekologicznych wyrobów drewnianych.

https://eko-tom.com.pl/ 

Facebook https://www.facebook.com/ekotom/

Przejdź do treści