MIŚ SZYDEŁKO

Wszystko zaczęło się dlatego, że szukałam oryginalnego prezentu dla małej księżniczki, która niedługo miała przyjść na świat. Mój pierwszy miś powstał właśnie dla niej, miał sporo wad, ale mimo to bardzo spodobał się przyszłej mamie, która uwierzyła we mnie i dała mi kopa do działania. Od tamtej pory szydełkowanie przytulanek to moja pasja, która w każdej wolnej chwili wypełnia moje życie. Bardzo cieszy mnie fakt, że moje misie znajdują nowe, kochające domy. Do działania najbardziej napędzają mnie zdjęcia szczęśliwych dzieci, które tulą swojego nowego przyjaciela i nie rozstają się z nim na krok!

Często dostaję pytanie „ile zajmuje Ci stworzenie takiego misia?”, odpowiedź na nie wcale nie jest taka prosta. Ja tak naprawdę nie liczę czasu, bywa że stworzenie misia trwa tydzień- dwa, czasem uda się w jeden dzień. Bardzo często zdarza się tak, że zaczynam tworzyć i coś pójdzie nie tak… wtedy odkładam to na później i zaczynam inny projekt, a tamten czeka na lepszy czas.

Ale samo stworzenie misia to nie wszystko. Przecież to jeszcze szukanie materiałów, pakowanie, promocja, opis i wykonanie zdjęć, zapewne jeszcze coś pominęłam. W Misia Szydełko oprócz mnie zaangażowana jest moja siostra, którą nazywam moim „dyrektorem kreatywnym” to ona pomaga mi przy robieniu oryginalnych zdjęć, wyborze kolorystyki misiaków, doradza co jest ładniejsze, co po prostu lepiej wygląda, podsyła inspiracje, a także pomaga mi przy organizacji różnego rodzaju jarmarków i wystaw (zawsze jest tam ze mną).

Na zdjęciu widzicie mnie podczas pracy nad projektem z moim leniwym pomocnikiem, podczas wyjazdu nad morze, kiedy pogoda nie dopisała.

Bardzo lubię połączenie moich prac z naturą, jest ona w stanie zrobić takie tło, że nic już nie potrzeba- słońce, kwiaty, zielona trawa… coś pięknego.

Moje misiaki doskonale sprawdzą się jako prezent dla dzieci w różnym wieku. Dla maluszków tworzę grzechotki na drewnianym kole, dla starszych dzieci misiaki w różnych rozmiarach z milutkiej lub bawełnianej włóczki. Do projektów wykorzystuję najlepszej jakości włóczkę oraz wypełnienie z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Myślę, że dorośli miłośnicy rękodzieła również byliby zadowoleni z takiego prezentu. Pssst nawet kilku takich znam. Każdy znajdzie coś dla siebie, staram się zawsze spełnić pragnienia moich klientów, tworząc również misie na specjalne zamówienie.

Największa nagroda to zadowolone i szczęśliwe dzieciaki, które zyskały przyjaciela na dobre i na złe. To właśnie napędza mnie do ciągłego tworzenia, z resztą sami zobaczcie!

Kontakt z artystką:

Facebook: https://m.facebook.com/pages/category/Product-Service/Miś-Szydełko-115578566543337/

Instagram:

https://www.instagram.com/mis_szydelko/?hl=pl

mis_szydelko

 

Przejdź do treści