OLA KACZMAREK – NO ŁADNE RZECZY

Mam na imię Ola i od kilku lat nie rozstaję się z maszyną do szycia. Zaczęło się od jednej, tej idealnej torby, którą uszyłam dla siebie. Dziś tworzę dla dziewczyn, które tak jak ja chcą czuć się nie tylko pięknie, ale przede wszystkim wygodnie.

W moim szyciowym repertuarze odnajdziecie:

  • minimalistyczne, duże torby miejskie Lily, które sami możecie zaprojektować, tak aby pasowały do Was jak najlepiej.
  • małe torby Amy, które pomieszczą wszystko, co każdej kobiecie jest potrzebne na co dzień- czyli naprawdę sporo
  • wygodne, eleganckie plecaki miejskie Leo, będące alternatywą dla damskiej torebki.
  • kolorowe, wodoodporne kosmetyczki w liście, kwiaty, plamki i wiele innych wzorów, które ubarwią każdy Wasz dzień.

No Ładne Rzeczy to polska marka, której projekty tworzę w swojej małej, domowej pracowni.

Wszystko zaczyna się od pomysłu w głowie, który następnie przeradza się w kilka prototypów, wybór odpowiedniego materiału, tworzenie szablonów, testowanie, opiniowanie przez najbliższych, szycie końcowych modeli, ręczne naszywanie metek, wykonywanie zdjęć i przygotowywanie pięknych opakowań. Ufff, można złapać przy tym wszystkim zadyszki.

Następnie przychodzi w końcu czas na prezentacje produktów i czekanie na pierwsze zamówienia.

Pracy jest sporo, ale największą satysfakcję dają mi Wasze pozytywne opinie i zadowolenie z tego, co wychodzi spod mojej igły!

 

Ulica Fabryczna w Zduńskiej Woli to miejsce, w którym szczególnie lubię pojawiać się z moimi produktami. Mam wrażenie, że panujący tam miejski, pofabryczny klimat świetnie komponuje się z moimi minimalistycznymi projektami, jakby były wprost stworzone do takiej przestrzeni.

Świąteczny klimat opanował moją pracownię już z początkiem listopada. To właśnie wtedy zaczynam przygotowywać dla Waszych bliskich pierwsze upominki. Puszczam sobie wtedy świąteczne filmy, piosenki i wskakuje w zimowe swetry oficjalnie otwierając ulubiony okres w roku. Jestem pewna, że dzięki temu świąteczny duch wypełnia każdy prezent, który wychodzi spod moich rąk. Lubię ten klimat, tę magię, ten czas.

Pakowanie prezentów świątecznych w domu rodzinnym to zawsze była moja działka. Dzień przed Wigilią robiłam sobie dużą herbatę, puszczałam świąteczną płytę Michaela Buble i zaczynałam zabawę z szarym papierem, metrami kolorowych wstążek i jutowego sznurka.

Zamiłowanie do pięknie zapakowanych upominków zostało mi do dziś, co mam nadzieję widzicie i Wy odbierając zamówione przez Was torby, plecaki, czy kosmetyczki.

Kontakt z artystką:

Instagram: no.ladne.rzeczy

Facebook: https://www.facebook.com/noladnerzeczyPL

www.noladnerzeczy.com.pl

Przejdź do treści