ONE PLECIONE

One plecione to nic innego jak duet mamy i córki. Szydełkujemy, malujemy oraz pleciemy różności. Tworzymy z pasji i miłości. Nasza historia zaczęła się od misia Szaraka którego stworzyła moja mama. Wtedy też ciekawość i zdolności mamy łączą się z kreatywnością córki. One plecione to rodzinna pasja – napędzamy siebie nawzajem. Wspólnie tworzymy sztukę dla najmłodszych już od roku, a pozytywne wiadomości od naszych klientów to najlepsza nagroda.

Historia każdej przytulanki jak i obrazu zaczyna się od dialogu z naszymi klientami. Dokładamy wszelkich starań by dokładnie odwzorować to co Wam w duszy gra. Wspólnie wybieramy materiały oraz dobieramy kolorystykę zamówienia. Mama odpowiedzialna jest za całą magię szydełkowania, a ja maluję obrazy oraz prowadzę nasze portale na Instagramie i Facebooku. Jeżeli chodzi o czas który poświęcamy naszej pasji to tak naprawdę jest to dodatkowa praca na cały etat. Projekty wykonujemy bardzo różne, a czasem zmieniamy koncepcję w połowie tworzenia….kobieta zmienną jest, a dwie to już w ogóle. Dobre zdjęcie, opis, wysyłka. Każdy z tych elementów składa się na proces twórczy. Dokładnie nie jesteśmy sprecyzować czas który poświęcamy każdej zabawce, ponieważ każda z nich jest inna i niepowtarzalna – to właśnie magia rękodzieła.

Każde zdjęcie produktu które trafia na nasze portale wykonujemy z wielką starannością. Chcemy żeby ich klimat przeniósł Was w inny świat. Trochę słodkości przecież nie zaszkodzi, a nasi najmłodsi klienci uwielbiają świat baśni.

Nasze rękodzieło jest niepowtarzalne i to sprawia, że jest to idealny prezent na święta. Nowy najlepszy przyjaciel Twojego dziecka wykonany tylko i wyłącznie dla niego. Spersonalizowana zabawka lub obraz który ociepli każde wnętrze. Tworzymy dla najmłodszych jak i dla starszych. Breloki, poduszki, łapacze snów. Każdy kto tylko zajrzy na naszą stronę – znajdzie coś dla siebie. Święta to idealny czas na znalezienie czegoś wyjątkowego dla najbliższych.

Otrzymujemy od naszych klientów miłe wiadomości oraz zdjęcia. Naprawdę bardzo trudno zdecydować się na pokazanie Wam tylko jednego. Wybraliśmy takie po którym każdy się uśmiechnie. 🙂 To najlepsza zapłata za pracę jaką wykonujemy.

Pozdrawiamy

Bogumiła i Kamila

 

Kontakt z artystkami:

Facebook https://www.facebook.com/one.plecione

Instagram https://www.instagram.com/one.plecione

Przejdź do treści