PAPIER I WSTĄŻKA

Moja przygoda z rękodziełem zaczęła się tak naprawdę odkąd byłam dzieckiem. Do dziś wspominam czasy kiedy wspólnie z mamą tworzyłyśmy ozdoby na choinkę, robiłyśmy prezenty dla bliskich, nie tylko na Święta, ale również na inne okazje. Zostało mi to do dziś  🙂 Jak w każdej pracy początki nie były łatwe, szczególnie kiedy tworzy się rękodzieło i chce aby każdy materiał był na wagę złota 🙂 spędzone dnie i noce na tworzeniu nowych produktów sprawiły, że dziś z dumą mogę pochwalić się tym co robię. W pracy którą dla Was wykonuję najbardziej cieszy mnie Wasze zadowolenie. Bez wątpienia jest to największy motywator do działania i tworzenia nowych rzeczy.

Rękodzieło wbrew pozorom pochłania naprawdę bardzo dużo czasu, jednak we wszystkim najważniejszy jest efekt końcowy – ciekawe i piękne cudowności, które trafiają w Wasze ręce. W każde zamówienie wkładam bardzo dużo serca – do każdego zamówienie podchodzę z ogromną motywacją i radością, że kolejny raz zostałam obdarzona zaufaniem  i zdecydowano się na zakup moich produktów. Gotowy produkt jest jak wisienka na torcie – stoi za tym mnóstwo pracy – w moim przypadku od przygotowania projektu, poprzez zakup odpowiednich materiałów, wydrukowanie, ręczne cięcie/składanie, ozdobienie, sfotografowanie  i  w końcu spakowanie, które w gruncie rzeczy jest również pracochłonne. Każde zamówienie zostaje zapakowane  w kartonik, wypełniony białym ozdobnym papierem, przewiązanym sznureczkiem z etykietą – w każdej paczce, którą dla Was przygotowuję możecie znaleźć również mały prezencik 🙂 Pakowanie i wykonywanie zdjęć, to zdecydowanie ulubiony etap mojej pracy.

Wszystkie produkty, które wychodzą spod moich rąk są oczywiście fotografowane. Staram się zachowywać przy wszystkich zdjęciach jednolity styl. Podczas wykonywania każdego zdjęcia staram się skupić na ty, aby produkt był najlepiej wyszczególniony, zwracam uwagę na detale, które w rękodziele mają istotne znaczenie. Zależy mi na tym, aby zdjęcia, które oglądacie jak najbardziej odzwierciedlały rzeczywiste produkty. Zdjęcia wykonuję głównie na białym tle, oczywiście z  kwiatami i dodatkami, których używam w pracy ( wstążki, sznurki, koperty, papiery, nożyczki, etc )

Temat prezentów świątecznych jest bardzo miły i przyjemny zarówno dla nas rękodzielników jak i naszych klientów. Bardzo lubię przygotowywać dla Was prezenty, które potem możecie wręczyć najbliższym. W tym roku przygotowałam kilka propozycji, które mogą być zarówno pamiątką dla Was jak i również prezentem pod choinkę dla najbliższych.

Pierwsza propozycja to magnesy ze zdjęciem Waszej rodzinki lub Maleństwa – to wspaniały pomysł na podarunek dla bliskich osób. Magnesy możecie zamówić w wersji akrylowej ramki lub drewniane. Przedział cenowy magnesów od 4,90 zł do 5,50 zł.

Druga propozycja  to bombki ze zdjęciem. Jestem przekonana, że będzie prezentowała się zjawiskowo i będzie najpiękniejszą ozdobą na Waszych choinkach. A może będzie to piękny prezent dla Dziadków? wybierzcie sami ! bombki są w cenie 7 zł. Każda bombka zapakowana jest w celofan i ozdobiona wstążką.

Kolejna propozycja, to breloczki. Wyjątkowy upominek na Mikołajki, Święta czy też urodziny.

Ostatnia propozycja to kalendarze ze zdjęciem – prezent nie tylko wzruszający, ale również praktyczny.

Każde z tych propozycji otrzymujecie w świątecznych opakowaniach 🙂

Poniżej zdjęcie otrzymane od zadowolonej klientki.

Kontakt z artystką:

www.papierwstazka.pl

 

Przejdź do treści