VIOTCHAK

Bieliznę szyję od końca 2018 roku – dokładnie od wzięcia udziału warsztatach szycia bielizny. Przepadłam! To cudowne, że w zaciszu domowym mogę szyć dla każdej z nas tak bardzo spersonalizowaną rzecz.

Na zdjęciu jestem ja w uszytej przeze mnie braletce.

 

Współpraca z wami zaczyna się od rozmowy –  burzy mózgów, po  czym dochodzimy do projektu wymarzonego kompletu, to czas na  wyszukanie odpowiednich tkanin i dodatków. Gdy już otrzymam wasze wymiary, przechodzę do rysowania konstrukcji, wycinania,  zszywania. Na koniec estetyczne pakowanie. Czasami zaspokojenie waszych potrzeb wiąże się z wprowadzaniem nowych rozwiązań, co jest nieziemsko satysfakcjonujące, ale i czasochłonne.

Tutaj widać usztywniany stanik w kawałkach 🙂

Moją inspiracją do tworzenia są kobiety – wszystkie nimfy i syreny, mityczne stworzenia. Natchnienia poszukuję w wielu miejscach –  w naturze, sztuce – chyba we wszystkim co mnie otacza. Bardzo ważne dla mnie jest świadome kupowanie produktów, dlatego siłę daje mi myśl, że osoba kupująca u mnie uniknęła kolejnego zakupu w sieciówce, który przyczynia się do niszczenia środowiska.

Majtki na modelce to projekt dyplomowy ,,światło oceanu”.

Uważam, że bielizna szyta na miarę to coś wyjątkowego i ekskluzywnego. Niestety nie nadaje się ona na prezent jako taki. Przemyślałam to i oferuję bony podarunkowe, którymi możecie obdarować bliską osobę! To świetny prezent na święta, urodziny.

Bony podarunkowe mogą mieć różną wartość, wedle uznania!

Praktycznie każda z moich klientek jest zadowolona, otrzymując bieliznę ode mnie. Oczywiście – zdarzają się poprawki, ponieważ szycie na miarę ma to do siebie, że ubranie musi jak najlepiej pasować do ciała, a każdy z nas ma inne. Najbardziej urocza opinia odnośnie tego co robię to : ,,Radością z nowego projektu dzielimy się na pół.”

Przedstawiam wam zupełnie coś nowego – koszula nocna!

Kontakt z artystką:

Facebook: https://www.facebook.com/viotchak

Instagram: viotchak

e-mail: viotchak@outlook.com

Przejdź do treści