VIVIENJEWELLERY

Od zawsze wiedziałam, że drzemie we mnie artystyczna dusza. Jak miałam 5 lat chciałam być piosenkarką, ale ze względu na mój totalny brak słuchu musiałam pogodzić się, że nic z tego. Po drodze marzyłam o zostaniu siatkarką (!), księżniczką, ..W międzyczasie okazało się, że nie najgorzej maluję. Jednak, aby stworzyć dzieło artysta musi mieć wenę… długo jej nie miałam. Pewnego dnia natknęłam się na tutorial o tworzeniu biżuterii. Pomyślałam wtedy, że to fajna sprawa. Zaczęłam głębiej szukać, czytać i podjęłam decyzję, że warto spróbować. Pierwsze kolczyki i bransoletki szybko się rozeszły, a zamówienia na nowe sprawiły, że utwierdziłam się w swojej decyzji i  tak powstał ,,biznes” oparty o pasję”.

Moim nawykiem stało się szukanie wszędzie inspiracji. Będąc np. na wakacjach natknęłam się na wspaniałe muzeum minerałów, co zainspirowało do stworzenia naszyjników z kamieniami. Śledzę trendy, słucham rad i staram się przy tym, aby tworzona biżuteria była spójna, a zarazem niepowtarzalna.

W tworzeniu gotowego produktu z pewnością pomagają mi zdolności manualne.

Zalezienie materiału odpowiedniego do stworzenia konkretnego modelu czasem trwa sporo czasu.

Ważna jest również promocja. Oprócz ,,poczty pantoflowej” postanowiłam założyć profil na Facebooku oraz Instagramie, na których dziele się nowościami.

Materiały z których tworzę to srebro o próbie 925 (również pozłacane) oraz stal chirurgiczna. W ofercie znajdują się kolczyki, naszyjniki oraz bransoletki. Są to wzory odpowiednie zarówno dla dzieci, nastolatek i kobiet w każdym wieku.

Biżuteria Viven to piękno, delikatność i klasyka w jednym. Pomimo swej prostoty przykuwa uwagę. idealnie sprawdza się w w stylizacji minimalistycznej, jak i w eleganckiej odsłonie. Staram się, aby wykonana biżuteria była oryginalna i unikatowa. Wszystkie proponowane produkty posiadają atrakcyjne ceny. Warto poznać te wyroby i przekonać się o ich wyjątkowości.

Mnóstwo radości sprawia mi kiedy klient do mnie wraca. Gdy widzę u kogoś swoją biżuterię – wiem, ze to co robię naprawdę musi być fajne.

Kontakt z artystką:

Facebook: https://www.facebook.com/vivienjewellery 

Instagram @vivienjewellery

 

Przejdź do treści