ZMALOWANE I ZESZYTE

Jak to się zaczęło?

Zaczęło się od zrobienia choinki jako dekoracji na świąteczny stół. Zachęcona pochwałami pomyślałam, że może zrobię coś jeszcze. Pojawiło się zapytanie o aniołki, poszukałam w głowie i powstały. Z racji tego że byłam świeżo upieczoną mamą pomyślałam o Przytulankach dla mojego syna. Uszyłam kilka z których część znalazła dom u moich przyjaciół i znajomych. Spodobało mi się szycie tych ,,przytulasów’’ pomyślałam : czemu nie dać radości innym dzieciom z oryginalnych tulisiów? Ciągnęło mnie jednak do drewna i tak zaczęły moje myśli krążyć wokół szkatułek. Powstało kilka i znów pozytywne reakcje, więc pomyślałam: to jest to! Sprawia mi to ogromną radość że moje pomysły i prace podobają się też innym.

Kulisy ,,Zmalowane I Zeszyte”

Od samego pomysłu do gotowego produktu mija czasem naprawdę wiele dni. Raz brakuje półproduktów, czasem pomysłu jak połączyć elementy a czasem zwyczajnie nie podoba mi się efekt wiec zaczynam od początku. Jestem samoukiem i tworze z pasji. Lubię dekoracje niepowtarzalne i tak moje prace nigdy nie są identyczne, różnią się choćby maleńkim detalem. Przez to są wyjątkowe. Kupuję materiały w wielu miejscach, sklepach, aukcjach znalezienie ich czasem trwa kilka dni. Bardzo doceniam kiedy klient przedstawi mi choć zarys czego oczekuje i szuka. Cieszy mnie ogromnie, gdy osoby do mnie wracają i szukają kolejnych prezentów dla bliskich to naprawdę ogromnie motywuje.

Kiedy tworzę lubię mieć spokój, mam swój kącik który nazywam pracownią. Wszystko ma tu swoje miejsce, ale czasem tworzy się tu jednak wielki bałagan, bo koncepcja się zmienia i dużo rzeczy zmieniam i zamieniam. Lubię minimalizm w pracach, ale to ostatecznie klienci decydują. Kocham przyrodę i kontakt z nią, i dlatego czasem przemycam suszone kwiaty do swoich prac.

Kartka wykonana dla lekarza weterynarii w podziękowaniu za uratowanie życia kota.

Moje pracze doskonale sprawdzają się jako prezenty: szkatułki na drobiazgi, herbaciarki, aniołki drewniane np. ,,na nowy dom’’, szyte muszki z motywem świątecznym. Skrzat zawsze może być dodatkiem do prezentu od niemowlaka aż do dziadka.

Zdjęcie od zadowolonej klientki- kufer na biżuterię i wreszcie wszystko jest pod ręką.

Kontakt z artystką:

Facebook  ,,Zmalowane I Zeszyte’’ https://www.facebook.com/Zmalowane-I-Zeszyte-293251418188117

tel.  507 012 475.

Przejdź do treści