Igor Kwiatkowski w premierowym programie ,,Tylko śmiech nas ocali”

Wyjątkowy artysta kabaretowy wraca z solowym premierowym programem pt. „Tylko śmiech nas ocali”!

To spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością i zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość.

Igor Kwiatkowski dał się poznać z występów w renomowanym kabarecie „Paranienormalni” i licznych programach telewizyjnych. Dzięki swojemu talentowi artysta z powodzeniem powoływał do życia oryginalne i niezatarte postacie, takie jak Mariolka, Kryspin czy Jacek Balcerzak, których perypetie z zapartym tchem śledziła cała Polska!

Choć życie bywa trudne, to śmiech może nas ocalić. Igor Kwiatkowski pokaże w swoim nowym programie, jak wiele radości może dostarczyć wnikliwa obserwacja otaczającego świata. „Świat kradnie polskie piosenki”, „Koniec Netflixa”, „Kąpiel tylko raz w tygodniu”, „Kobiety odnoszą liczne obrażenia” – to tylko kilka z tematów, z którymi zmierzy się artysta.

Talent i oryginalny styl, to sceniczna wizytówka Igora Kwiatkowskiego, a spotkanie go na żywo nie może równać się z żadnym innym kabaretowym doświadczeniem! Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety na najbliższe występy Igora Kwiatkowskiego w programie pt. „Tylko śmiech nas ocali”.

W Miejskim Domu Kultury Ratusz artysta wystąpi 23 marca (sobota) o godzinie 16:00 i 19:00.

Bilety w cenie 130/160 zł dostępne online:

godzina 16:00

godzina 19:00

adria-art.pl

23.03.2024 Miejski Dom Kultury Ratusz

Inne artykuły

Przejdź do treści