Lubicie śpiewać i wyrażać swoje emocje w języku angielskim? Koniecznie zgłoście się do udziału w III Konkursie Piosenki Angielskiej „You Can Sing - Woodystock” im. Włodka Hechłacza.

– Gdyby Włodek ,,Woody” Hechłacz nadal z nami był, to On zapraszałby teraz na ten wymyślony przez siebie festiwal. Ludzie odchodzą, ale czasem pozostawiają po sobie piękne ślady. Zawsze będzie brzmiała w naszych sercach jego autorska rockandrollowa muzyka z mądrymi, przenikliwymi tekstami. Włodek porozumiewał się, myślał i pisał w dwóch językach: ojczystym polskim i ukochanym angielskim. Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli postanowił kontynuować ideę konkursu, od trzeciej edycji przyjmując nazwę III Konkurs Piosenki Angielskiej im. Włodka Hechłacza „You Can Sing – Woodystock”, tym samym upamiętniając postać tego wybitnego zduńskowolanina – mówi Andrzej Wawrzyniak, przyjaciel Włodka, artysta, muzyk.

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych powiatu zduńskowolskiego, występujących jako reprezentanci szkoły, do której uczęszczają.
Dopuszcza się również uczestnictwo wykonawcy „z wolnej stopy”, czyli podmiotu wykonawczego nie będącego reprezentantem żadnej szkoły powiatu zduńskowolskiego.

Każdy z uczestników podczas eliminacji wykona jedną dowolną piosenkę w języku angielskim, przy akompaniamencie instrumentów muzycznych, z podkładem mp3 lub a capella.

Jeśli chcielibyście wziąć udział w konkursie zapoznajcie się z Regulaminem i wypełnijcie Kartę Zgłoszenia —> Regulamin-YOU-CAN-SING-WOODYSTOCK-2024

Na zgłoszenia czekamy do 29 lutego 2024 r.
Zgłoszenie uczestnictwa polega na dostarczeniu wypełnionej Karty oraz Zgody rodziców/prawnych opiekunów do sekretariatu Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli, pl. Wolności 26, w godzinach 8.00 – 15.00, lub przesłaniu na adres: konkursy@mdk-zdunskawola.pl

Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniu 12 marca 2024 r. w sali kameralnej MDK Ratusz.

Jury konkursu (Komisja Konkursowa) wyłoni finalistów, którzy wezmą udział w otwartym dla publiczności finale konkursu w dniu 19 marca 2024 r. w sali widowiskowej MDK Ratusz.

Patronat medialny: Nasze Radio 104,7 FM, Nasze Radio nostalgicznie 92,1 FM, http://nasze.fm

W przypadku pytań prosimy o kontakt tel. 605 725 300.

Serdecznie zapraszamy!

U CAN SINGiNG 2024