IV Festiwal Poezji i Pieśni Patriotycznej DLA NIEPODLEGŁEJ

To będzie już czwarta edycja Konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej DLA NIEPODLEGŁEJ.

Konkurs ma charakter międzyszkolny. Mogą wziąć w nim udział uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu zduńskowolskiego.

Każdy uczestnik wykonuje tylko jeden utwór. Za piosenkę uznajemy teksty o tematyce patriotycznej – współczesne lub z różnych okresów historycznych –  także piosenki wojskowe, upamiętniające postać lub wydarzenie z historii Polski lub wyrażające miłość i przywiązanie do ojczyzny, własnego regionu, ojczystej przyrody. Dopuszczamy utwory wyłącznie w języku polskim.

Regulamin Festiwalu, kartę zgłoszenia oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i publikację wizerunku znajdziecie poniżej:

KARTA ZGŁOSZENIA

ZGODY

Przesłuchania muzyczne uczestników odbędą się  3 listopada w godz. 9.00 – 14.00 w sali kameralnej Miejskiego Domu Kultury ZCI Ratusz

Gala Finałowa i wręczenie nagród laureatom odbędzie się 10 listopada, również w Miejskim Domu Kultury ZCI Ratusz.

Zgłoszenia możecie przesyłać pocztą tradycyjną na adres: Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Żeromskiego 2/4, 98-220 Zduńska Wola, drogą elektroniczną na adres: wawrzyniakmalgorzata9@gmail.com lub dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły.

W przypadku pytań prosimy o kontakt tel. 793 818 774, 607 665 458

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 27 października.

Konkurs odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zduńska Wola, Wójta Gminy Zduńska Wola i Starosty Powiatu Zduńskowolskiego.

Organizatorami konkursu są:

Szkoła Podstawowa nr 11 im. S. Żeromskiego w Zduńskiej Woli