Kobiety Kobietom, czyli Dzień Kobiet w Zduńskiej Woli!

Będą porady, konsultacje, rozmowy, konkursy, punkty sprzedażowe, pierwsze urodziny :) i koncert. Zapraszamy nie tylko kobiety do wspólnego świętowania.

8 marca od godz. 17:30 w Miejskim Domu Kultury Ratusz dziać się będzie bardzo wiele. Wspólnie ze Stowarzyszeniem ,,Teraz Ja” przygotowujemy wieczór z okazji Dnia Kobiet.

Planujemy spotkanie przygotowane dla kobiet przez kobiety.
– Pragniemy, aby wszystkie panie poczuły się zaopiekowane, mogły ze sobą pobyć, porozmawiać, zapomnieć o troskach oraz dowiedzieć się, w jaki sposób zadbać o zdrowie i o urodę. Nie zabraknie również chwili relaksu i odprężenia oraz słodkiego poczęstunku. Gościem specjalnym Dnia Kobiet będzie Joanna Górska – dziennikarka, trener medialny, konferansjer. Uczcimy również rok istnienia Stowarzyszenia „Teraz Ja” – mówi Wioletta Jagiełło z MDK Ratusz.

Joanna Górska do 2021 r. była dziennikarką i prezenterką Polsatu. W 2017 r. zachorowała na nowotwór piersi.  Na swoim instagramowym profilu relacjonowała przebieg choroby i to, jak zmieniało się jej ciało. Po wygraniu walki z nowotworem, pod koniec 2021 roku skupiła się na prowadzeniu własnej Fundacji „Silni Sobą”, która ma za zadanie pomaganie parom w powrocie do normalności po raku i podczas zmagania się z chorobami przewlekłymi. Jest współautorką książki (z Robertem Szulcem) pt. „Dziad On silny, my silniejsi”.

Program wieczoru (sala konferencyjna, I piętro):
– „On silny, ja silniejsza!” – spotkanie z dziennikarką Joanną Górską.
– „Porozmawiajmy o profilaktyce” – chirurg onkolog dr hab. n. med. Piotr Pluta.
– Pierwsze urodziny Stowarzyszenia „Teraz Ja”.
– „Zioła dla kobiet dla zdrowia i urody” – ,,Pani od ziół” Monika Woźniak.
– „Jaką masz miseczkę? Dobór stanika w kilku prostych krokach” – Paulina Witczak.
– „Wędrówka do samej siebie, czyli co warto wiedzieć i robić, aby być blisko najważniejszej osoby na świecie – samej Siebie” – opowiada Joanna Florczak.

Po spotkaniu odbędzie się koncert mis tybetańskich „Dźwięki ciszy” – Renata Chronowska „Karma na Wsi” Gospodarstwo Reni i Marka (sala baletowa, I piętro). Jeśli chcecie wziąć udział w koncercie, zabierzcie swoje koce i karimaty.
Spotkaniu towarzyszyć będzie fragment wystawy fotograficznej pt. „Stylizacja, make-up, fotografia” (projekt Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Zduńskiej Woli i Zespołu Szkół Aktywności Zawodowej w Zduńskiej Woli).

Ponadto podczas spotkania będzie można odwiedzić stoiska z olejkami eterycznymi, kosmetykami, herbatkami ziołowymi, bielizną i odzieżą lokalnych twórców oraz skorzystać z konsultacji makijażystek, a także porozmawiać z przedstawicielami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli na temat pomocy, którą można uzyskać w tej placówce. Będą konkursy z nagrodami od Delia Cosmetics. Do wygrania będą również vouchery na badania.

Będzie można również nabyć książkę Joanny Górskiej i Roberta Szulca pt. „Dziad On silny, my silniejsi”.

Kino Ratusz zaprasza na seans dla kobiet, film pt. ,,Bezmiar” (godz. 20:, bilet: 19 zł)

Patronat medialny: Rozgłośnia Regionalna Nasze Radio 104,7 fm oraz Rozgłośnia Nasze Radio 92,1 FM… nostalgicznie, Telewizja Kablowa ZW MEDIA, TVP 3 Łódź http://www.lodz.tvp.pl, Radio Łódź.

Patronat honorowy: Starosta Zduńskowolski Hanna Iwaniuk, Prezydent Miasta Zduńska Wola Konrad Pokora.
Sponsorzy i partnerzy: Sp Medical, Borg Automotive, Firma Gajewczyk, sala bankietowa „Kolejowa”, sala bankietowa La Strada, Dolce Vita, Delia Cosmetics, Norautron, Laboratorium badaj.to, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli.

Organizatorzy: Miejski Dom Kultury Ratusz i Stowarzyszenie ,,Teraz Ja” w Zduńskiej Woli.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Plakat Dzien Kobiet 1

Inne artykuły

Przejdź do treści