Eksperyment.projekt – Koncert Stellarnotes & Echo Rodu

W pierwszych promieniach wiosennego słońca, gdy Matka Ziemia budzi się ze snu zimowego, zapraszamy na koncert pełen energii natury.

Kiedy światło i cień splatają się w tańcu, zagrają artyści przywołujący melodie naszych praprzodków połączone z nowoczesnymi brzmieniami. Przyłącz się do naszej muzycznej podróży, by wraz z nadejściem wiosny zatrzymać się i z uważnością świętować ten moment.

Stellarnotes z gościem specjalnym Aleksandrą Zawłocką – to muzyczna podróż do naszych pierwotnych korzeni w formacie One Man Band. Poszukiwanie dawnych melodii, brzmień i spotkanie z duchem natury. Stellarnotes swoją muzyką przypomina o starych zwyczajach, jednocześnie wplatając je w harmonie i brzmienia współczesności. To energetyczne połączenie dawnej liry smyczkowej z gitarą elektryczną, sazu z beatboxem, które zabiera nas w szamański świat. Muzyka dla osób ceniących duchową stronę muzyki, połączenie z
naturą, jak również dla miłośników fantastyki i słowiańsko-nordyckich klimatów.
Posłuchaj utworu zapowiadającego nowy album „Szlakiem Starych Drzew” – https://youtu.be/IWlcGaZcqNI

FB: https://www.fb.com/STELLARNOTESmusic/
IG: https://www.instagram.com/stellarnotes/
YT: https://www.youtube.com/@Stellarnotes
https://stellarnotes.pl/
Spotify: https://open.spotify.com/artist/3y320EECtrNffsTXuwdo9D?si=efhpZEu4SeelQFkR_QeFgg

Echo Rodu – projekt muzyczny powstały w ostępach dzikich gór – harmonijne wibracje niesione w organicznych brzmieniach śpiewów oraz dawnych instrumentów (słowiańskiej harfy, liry korbowej, bębnów i innych). Łączy słowiański folklor i plemienne rytmy ze współczesnością – bujającą elektroniką inspirowaną odgłosami przyrody. Całość zanurza w mistycznej aurze prastarych rytuałów i transowych tańców.

FB: https://www.facebook.com/echo.rodu
IG: https://www.instagram.com/echo.rodu/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=n3KFlcJe9r0&t=290s
Spotify: https://open.spotify.com/artist/2CZSpnxO2pnm4htfgFOLiE

Eksperyment.projekt to inicjatywa promująca i organizująca wydarzenia muzyczne w Zduńskiej Woli. Projekt ma za zadanie wypełniać lukę gatunkową w naszym mieście oraz jego okolicach poprzez tworzenie przestrzeni do odkrywania muzyki, po którą nie sięgamy na co dzień.

22.03.2024, godzina 19:00  /  sala kameralna, MDK Ratusz

Bilety:  40 zł – przedsprzedaż  /  50 zł – w dniu koncertu

Bilety do nabycia w kasie MDK i online: https://bitly.ws/3dJi6

Plakat Relacja V1

 

Inne artykuły

Przejdź do treści