W konkursie mogą wziąć udział przedszkolaki i uczniowie zduńskowolskich szkół podstawowych.
Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach: recytacja i plastyka.
Każdy uczestnik powinien przygotować jeden utwór poetycki w kategorii: recytacja lub jedną pracę plastyczną w kategorii: plastyka. Wiersze i prace plastyczne muszą nawiązywać do kolei, pociągu, zawodu kolejarza, maszynisty. W kategorii recytacja w repertuarze nie może pojawić się wiersz ,,Stoi na stacji lokomotywa” J. Tuwima.
Regulamin konkursu i kartę zgłoszenia możecie pobrać tutaj —-> REGULAMIN KONKURSU STOI NA STACJI LOKOMOTYWA
Zgłoszenia prosimy przesyłać do 15 listopada drogą elektroniczną na adres paulina.wawrzyniak@mdk-zdunskawola.pl lub dostarczyć do siedziby filii Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli.
Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 26 listopada 2021 r. o godz. 11:00 w Miejskim Domu Kultury w Zduńskiej Woli filia os. Karsznice, ul. 1 Maja 5-7.
Jeśli macie pytania, prosimy o kontakt telefoniczny tel. 43/ 823 31 90, filia Miejskiego Domu Kultury, ul. 1-go Maja 5-7, os. Karsznice.