Turniej Recytatorski ,,Posłuchaj mnie, Mamo!”

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w XX Turnieju Recytatorskim ,,Posłuchaj mnie, Mamo!”.

Turniej będzie okazją do prezentacji talentów recytatorskich i przede wszystkim do uczczenia święta ,,Dnia Matki”, które obchodzimy 26 maja.

Turniej zostanie rozstrzygnięty w czterech kategoriach:

Kategoria I – klasy I – III
Kategoria II – klasy IV – VI
Kategoria III – klasy VII – VIII
Kategoria IV – szkoły ponadpodstawowe

Każdy uczestnik przygotowuje jeden wiersz o całkowicie dowolnej tematyce.

Premiowane będą teksty nowe, rzadko prezentowane na turniejach recytatorskich.

Szkoły mają prawo zgłoszenia do Turnieju po trzech uczestników w każdej kategorii.

XX Turniej Recytatorski „Posłuchaj mnie, Mamo!” odbędzie się 25 maja 2023 r., o godz. 9:00 w Miejskim Domu Kultury w Zduńskiej Woli, pl. Wolności 26 (sala kameralna).

Jeśli chcecie wziąć udział w naszym konkursie, zapoznajcie się z regulaminem Regulamin XX Turnieju Recytatorskiego POSŁUCHAJ MNIE, MAMO 2023, wypełnijcie kartę zgłoszenia Karta zgłoszenia POSŁUCHAJ MNIE, MAMO 2023.

Kartę zgłoszenia prosimy dostarczyć pisemnie do sekretariatu Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli, pl. Wolności 26 ( piętro I) lub zeskanować i przesłać na adres e-mail: konkursy@mdk-zdunskawola.pl do dnia 18 maja 2023 r.

Jeśli macie pytania, prosimy o kontakt tel. 605 503 703.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Posluchaj Mnie Mamo Zmiana