,,Od Nocy Do Nocy” – koncert Joanny Aleksandrowicz

Zapraszamy w przepiękną muzyczną podróż, czyli koncert ,,Od Nocy Do Nocy".

Jest to projekt Joanny Aleksandrowicz, aktorki i wokalistki, która występowała na scenach wielu Teatrów w Polsce, m.in. na deskach Teatru Wielkiego we Wrocławiu w spektaklu mistrza Jana Szurmieja. Joanna Aleksandrowicz współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi m.in z Wojtkiem Smarzowskim. W październiku 2021 odbyła się premiera filmu „Wesele” z jej udziałem.
Wokalistka dzięki swojej ambicji, determinacji i profesjonalnemu podejściu stworzyła projekt „Od Nocy Do Nocy”, który zagrała już 200 razy na różnych scenach muzycznych.

W grudniu 2020 roku odbyła się premiera pierwszej płyty w złotym wydaniu, która przenosi słuchaczy w świat nieoczywistych barw musicali i dawnych filmów.

Joanna Aleksandrowicz koncertem „Od nocy do nocy” w premierowej odsłonie w roku 2020 miała okazję gościć na prestiżowym Festiwalu Literackim Noblistki Olgi Tokarczuk.

Latem 2021 zrealizowała wraz z zespołem ponad 30 magicznych koncertów blisko natury, w wyjątkowych aranżacjach świetlnych. Koncepcja koncertu na trawie jest jej autorską, w której aktorka chciała zachować klimat i nastrój, co niewątpliwe się udało. Projekt ten jest kontynuowany w roku 2022, wzbogacony o tournee koncertowe po Perłach Historii i miejscach pięknych nieodkrytych.

W grudniu 2020 roku Joanna Aleksandrowicz wraz z zespołem muzyków: basistą, perkusistą, pianistą i kwartetem smyczkowym wydała album w złotym wydaniu z muzyką filmowo – musicalową z autorskiego koncertu jakim jest projekt „Od Nocy Do Nocy” grany z powodzeniem od niespełna 5 lat, na polskich i zagranicznych scenach muzycznych.

Na płycie znajdują się utwory z polskich filmów tj. „Noce i Dnie”, „Vabank” czy „Halo Szpicbródka”, ale repertuar wzbogacony jest również o musicale i tanga Astora Piazzolli, które wokalistka śpiewa w języku polskim.

Płyta ta, jak i jej opakowanie, charakteryzuje się dużą dbałością o warstwę wizualną, złoty krążek posiada wyraziste litery, a czarnobiałe pudełko mieniące się tłoczenia.

Artystka jest w trakcie przygotowania autorskiego materiału, który niebawem ujrzy światło dzienne, ale póki co pozostaje to tajemnicą. Niemniej Joanna Aleksandrowicz na pewno uwieczni swoje utwory na kolejnym pięknym krążku, który zachwyci naszych słuchaczy i tak jak pierwsza płyta przeniesie w nieoczywisty świat muzycznych barw.

W roku 2022 Joanna Aleksandrowicz wraz z zespołem muzyków zrealizują niespełna 80. wydarzeń kulturalnych z coverowym projektem „Od Nocy Do Nocy”, o czym mówi zapełnione po brzegi kalendarium na stronie artystki.

Koncert filmowo–musicalowy „Od Nocy Do Nocy” przy muzycznych letnich wydarzeniach blisko natury i koncertach w perłach historii będzie niezmiennie realizowany w salach widowiskowych przy okazji gal, eventów, festiwali czy spotkań z kulturą.

Koncerty filmowe w tak klimatycznym wydaniu, przy światłach żarowych retro lamp i abażurów, będą towarzyszyły publiczności w całym kraju, ale i za granicą.

Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce.
W listopadzie 2021 roku Joanna Aleksandrowicz wraz z bandem i kwartetem smyczkowym uświetniła Finał Dni Kultury Polskiej w Wilnie, ale to nie było jedyne spotkanie poza granicami naszego kraju.

Teraz spotka się z Wami wraz z zespołem muzyków: piano: Jacek Pietrzak, bas: Maciej Pietrzak, perkusja: Adam Zgrajka, na łonie natury, w wyjątkowych aranżacjach świetlnych: 7 maja o godzinie 20.00 w Parku Miejskim.

Bezpłatne wejściówki na koncert do odbioru w kasie MDK Ratusz.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej artystki: http://www.joannaaleksandrowicz.pl i oficjalnego profilu na Fb: https://www.facebook.com/MojaNiebieskapapeteria/

Zdunska Wola Od Nocy Do Nocy A3 Www