Pablopavo i Ludziki

Zapowiada się kolejny dobry koncert.
Wystąpi wokalista, muzyk, autor tekstów piosenek i opowiadań. Znawca muzyki i kultury jamajskiej. Laureat Paszportu Polityki w roku 2014 w kategorii ,,Muzyka popularna”. Trzy lata później ponownie nominowany, tym razem w kategorii ,,Literatura” za debiutancki zbiór opowiadań. Sławę zyskał jako jeden z trzech wokalistów Vavamuffin, grupy która łączy jamajski puls z warszawską uliczną zadziornością.
W zduńskowolskim Ratuszu wystąpi Pablopavo i Ludziki.
Muzycy zagrają 10 grudnia o godz, 19.00 w sali widowiskowej.
Bilety kupić możecie w kasie Ratusza i na naszej stronie w zakładce KUP BILET.
Cena:
50 zł do 02.12.
60 zł od 03.12.
———————————-
W 2009 roku na rynku pojawił się debiutancki krążek Pablopavo i zespołu Ludziki zatytułowany ,,Telehon”. Płyta zebrała niezłe recenzje, i co ważniejsze, sporo słuchaczy.
W 2011 roku ukazuje się drugi album – ,,10 piosenek”.
W styczniu 2014 roku miała miejsce premiera trzeciej płyty Pablopavo – POLOR. W drugiej połowie 2014 roku, Pablopavo wydał również album solowy. Płyta TYLKO – zdecydowanie bardziej surowa w brzmieniu i mocno akustyczna.
Marzec 2017 przynosi 4 album pod szyldem Pablopavo i Ludziki. Płyta nosi tytuł ,,Ladinola” i jest anonsowana jako materiał popowy, ale umiarkowanie młodzieżowy.
Podczas koncertu w naszym mieście muzycy promować będą głównie swój ostatni album ,,Marginal”. Płytę w stylistyce dyskotekowej, o różnym natężeniu disco.
Więcej informacji o zespole przeczytacie na stronie https://karrot.pl/pablopavo
PLAKAT

Inne artykuły

Przejdź do treści