Spotkaliśmy się i świętowaliśmy w gronie absolwentów!

Przypomnijmy, że „Zaproś nas do siebie!” to program szkoleniowy NCK. Nasz MDK znalazł się w elitarnym gronie szczęśliwców w 2020 roku. Uczestniczyliśmy wówczas w szkoleniach, warsztatach, konsultacjach, wyjazdach studyjnych i spotkaniach zespołowych. Wszystko po to, by wzmocnić swoje kompetencje oraz rozwinąć ofertę programową naszego domu kultury, by wymieniać się doświadczeniami i pomysłami z innym ośrodkami kultury z całej Polski.
Organizator projektu – Narodowe Centrum Kultury chce uruchomić kontynuację programu ,,Zaproś nas do siebie”, która dedykowana będzie absolwentom i lokalnym instytucjom, z którymi współpracuje NCK. Nasz głos, punkt widzenia i doświadczenia w planowaniu dalszych działań jest dla organizatorów kluczowy i przedstawiciele NCK nie wyobrażają sobie planowania bez zaproszenia nas do współpracy.

Spotkanie w Radziejowicach odbyło się 6-8 lipca.

– Przez trzy dni pracowałyśmy podczas warsztatów metodą design thinking, a później w grupach przez 10 godzin online (spotkania rozłożone będą w czasie do końca sierpnia). Prowadzić je będą profesjonalni facylitatorzy procesu UX – podkreślają Joanna i Sylwia. – Jest to dla nas wielkie wyzwanie i wielka radość, że wciąż jesteśmy częścią ,,Zaprosiowej rodziny” – dodają uczestniczki spotkania w Radziejowicach.