,,Tego nie wie nikt” – zbiór opowiadań

Książkę w formacie pdf możecie pobrać tutaj (kliknij w okładkę).

Udostępnianie materiałów powstałych podczas realizacji projektu na licencji Creative Commons. Szczegółowe zapisy pod adresem: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/

Okladka Kryminalna Sprawka 2 1

Konkurs to część projektu ,,Kryminalna sprawka, czyli jak pisać bez językowych zbrodni”, który otrzymał dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury w ramach projektu ,,Ojczysty – dodaj do ulubionych”.

Gratulujemy nagrodzonym.

Jury w składzie:

Joanna Gajewczyk i Tomasz Pohl przyznało następujące nagrody
i wyróżnienia:

W kategorii 14 – 17 lat:

I miejsce: Wiktoria Kabzińska
Wyróżnienie: Maja Polak
Wyróżnienie Karolina Makówka

W kategorii 18+:
I miejsce:– Marek Lorenc
Wyróżnienie: Wiktor Góralczyk
Wyróżnienie: Patrycja Bąbas

W ramach projektu odbyły się również spotkania – warsztaty z autorami kryminałów. Gościliśmy Jakuba Żulczyka, Mariusza Czubaja i Joannę Bator.

Zgłębialiśmy techniki kryminalistyczne podczas warsztatów prowadzonych przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli.

Doskonale bawiliśmy się podczas językowej gry miejskiej.

Protokół z rozstrzygnięcia konkursu literackiego na opowiadanie kryminalne rozgrywające się w Zduńskiej Woli załączamy poniżej.

Protokol Rotated

29 października podsumowaliśmy projekt, rozstrzygnęliśmy konkurs na opowiadanie, a także zaprezentowaliśmy książkę. W trakcie trwania projektu nawiązaliśmy współpracę z Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Zduńskiej Woli. Prace uczniów pojawiły się w książce i doskonale zilustrowały opowiadania.

2021 NCK IS Dofinans Ojczysty Rgb

 

Przejdź do treści