Przyjeżdżajcie, Będzie Super! Spotkanie autorskie z Krzysztofem Grabowskim

MDK Ratusz i Kawiarnia Literacka zapraszają na spotkanie autorskie z Krzysztofem Grabowskim, który promuje swoją książkę „Przyjeżdżajcie, Będzie Super!”

Krzysztof Grabowski – autor tekstów i perkusista DEZERTERA tym razem na warsztat wziął koncertowe doświadczenia swojego zespołu. Zarówno te z czasów minionych, jak i te z najnowszych.

Grupy DEZERTER nikomu przedstawiać nie trzeba. Zespół jest jedną z ikon polskiego punk rocka. Autor tekstów i perkusista zespołu Krzysztof Grabowski ma już na koncie jedną książkę pt. „Dezerter. Poroniona generacja”, wydaną w 2010 roku. Pozycja ta była doskonałą lekcja historii Dezertera dla tych, którzy początków grupy nie znali i powrotem do przeszłości dla tych, którzy dokonania zespołu śledzą na bieżąco.

Tym razem Krzysztof Grabowski wziął na warsztat koncertowe doświadczenia Dezertera z czasów minionych i tych najnowszych, gdy podróżowanie po Polsce z zespołem było walką z materią.

,,Przyjeżdżajcie, będzie super…”, to zbiór anegdot opowiadających przygody związane z podróżowaniem z punk rockiem po świecie. Czasem zabawne, czasem smutne, ale zawsze interesujące z garścią przemyśleń.

Na spotkanie zapraszamy 23 lutego o godzinie 17:30, Kawiarnia Literacka, MDK Ratusz, pl. Wolności 26.

Przyjeżdżajcie, Będzie Super!

Wstęp wolny!

 

KAWIARNIA 23 LUTEGO

Inne artykuły

Przejdź do treści