,,Sielska wpadka” – spektakl teatralny

Romantyczna komedia omyłek, barwne postaci, zabawne zwroty akcji, sekretny romans i wiejski klimat… Poza tym, charyzmatyczne piosenki i muzyka na żywo. Aż chciałoby się zatańczyć… Ze śmiechu:-)! Serdecznie zapraszamy Was na spektakl ,,Sielska Wpadka”.

,,Sielska wpadka” – jeden weekend, dwie pary i wesele przyjaciela w tle. … Jak potoczy się to spotkanie? Bohaterowie przyjeżdżają na ślub i wesele do wiejskiego pensjonatu CountryLux na Podlasiu. Panowie nie widzieli się od dwudziestu lat i na to męskie spotkanie po latach cieszą się najbardziej. Czy ich żony podzielają ten entuzjazm? Na miejscu nic nie jest takie, jak być powinno… Czeka ich niejedna niespodzianka i ktoś jeszcze…Sielska atmosfera, zwroty akcji i miłosny twist mocno zaskoczą bohaterów. Tego się nie spodziewali…

W doborowej obsadzie zobaczymy aktorów grających zarówno na scenach teatralnych, jak i w filmach czy serialach, ale też występujących m.in.: w popularnych programach telewizyjnych: Agnieszkę Mrozińską, Tomka Ciachorowskiego, Annę Głogowską, Macieja Radla, Krystiana Kukułkę, Kamilę Kamińską, Anne Sandowicz oraz Dawida Czupryńskiego.

25 lutego 2024 r. (niedziela) godzina 19:00.
Bilety: 80 zł do nabycia w kasie MDK Ratusz oraz online: https://bitly.ws/36p9r i na portalach internetowych.

21

Inne artykuły

Przejdź do treści