Spektakl dla dzieci ,,Sokrates w piaskownicy”

Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich dzieci i ich rodziców. Mała Kultura powraca! Zapraszamy na spektakl teatralny dzieci, rodziców i dziadków w wieku od 2 do 102 lat :-)

W październiku zaplanowaliśmy dla Was radosne, rozśpiewane widowisko zapraszające do zabawy i rozmowy na KAŻDY temat. Spektakl o uniwersalnych wartościach, zachowaniach i emocjach, które towarzyszą nam w życiu.

,,Sokrates w piaskownicy” w wykonaniu Wędrownego Teatru Lalek ,,Małe Mi”, to przedstawienie lalkowe. Spektakl składa się z sześciu etiud. Każda z nich jest odrębną, misternie opracowaną formą teatralną z profesjonalnie przygotowaną scenografią, muzyką, piosenkami.
Lalkowi bohaterowie Sophia i Philo siedzą w piaskownicy rozmawiając o Miłości, Złości, Odwadze i Strachu, Zabawie i Nudzie, Dzieciach i Dorosłych. Ich pytania skłaniają do rodzinnego filozofowania, zadawania kolejnych pytań, odpowiadania na nie, budzą ciekawość świata i siebie.
Przedstawienie powstało na bazie scenariusza Sławy Tarkowskiej, którego podstawą były wywiady przeprowadzone z dziećmi z różnych środowisk i miejscowości w całej Polsce, w ramach Stypendium Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2019.

Muzyka: Katarzyna Jackowska- Enemuo i Antek Sojka
Scenografia: Katarzyna Samosiej

Spektakl odbędzie się 22 października (sobota) o godzinie 12.00 w sali widowiskowej MDK Ratusz, Zduńska Wola, pl. Wolności 26.

Bilety: 29 zł do nabycia w kasie MDK Ratusz oraz online: https://bit.ly/3KWpgTS

Plakat 22.10.2022