02.12. I 11:00-18:00 Targi Rękodzieła ,,Lokalsi Handmade”

Jesteś rękodzielnikiem? Wykonujesz wyroby użytkowe, dekoracyjne? Chcesz nieodpłatnie zaprezentować się podczas targów rękodzieła? Zgłoś się do nas!

Zapraszamy lokalnych rękodzielników do wzięcia udziału w Targach Rękodzieła ,,Lokalsi Handmade”.

W tym roku spotkamy się już po raz piąty.

Nasze Targi są wspaniałą okazją do prezentacji twórczości rękodzielników z regionu i jednocześnie zakupu wyjątkowych, niepowtarzalnych ręcznie tworzonych wyrobów.

– Przedmiotem ekspozycji wystawienniczej mogą być ręcznie wykonane wyroby użytkowe i dekoracyjne, takie jak: jubilerstwo, grafika, serwety, obrusy, bieżniki, gobeliny, kilimy, ceramika, biżuteria, obrazki malowane na szkle, kartki, rzeźba, stroje, stroiki, ręcznie robione ozdoby świąteczne, wycinanki, kosmetyki handmade, hafty, malarstwo, snycerstwo, modelarstwo, plecionkarstwo, kowalstwo artystyczne, wyroby drewniane, metaloplastyka – mówi Wioletta Jagiełło z MDK.

Targi Rękodzieła ,,Lokalsi Handmade” odbędą się 2 grudnia (sobota) od godz. 11:00 do 18:00.

Jeśli chcesz wziąć udział w naszych Targach, wyślij do nas swoje zgłoszenie karta-ZGLOSZENIA-TARGI-REKODZIELA (1) na adres wioletta.jagiello@mdk-zdunskawola.pl

W temacie e-maila prosimy wpisać: LOKALSI.

Zapoznaj się z regulaminem REGULAMIN-LOKALSI-2023

Prześlij nam trzy zdjęcia swoich prac, logo marki oraz informacje o sobie.

Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego zgłoszenia, dołączysz do grona wystawców.

Zgłoszenia przyjmujemy do 16 listopada.

Do 21 listopada dokonamy wyboru uczestników.

Liczba miejsc wystawowych jest ograniczona!

Nie czekaj do ostatniej chwili!

LOKALSI HANDEMADE 9