Targi rękodzieła ,,Lokalsi Handmade vol. 3″

Przygotujcie się na święta i kupcie wymorzone prezenty dla siebie i bliskich! Będzie z czego wybierać. Do udziału w targach zgłosiło się blisko trzydziestu wystawców z regionu.
Dziękujemy za tak duże zainteresowanie  udziałem w targach rękodzieła ,,Lokalsi Handmade vol.3″.
21 listopada zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń.
Targi rękodzieła ,,Lokalsi Handmade” będą wspaniałą okazją do zakupu wyjątkowych, niepowtarzalnych ręcznie tworzonych wyrobów.
– Podczas targów będziecie mogli kupić wyroby użytkowe i dekoracyjne: stroiki świąteczne, wyroby szydełkowe, serwety, obrusy, bieżniki, ceramikę, biżuterię, obrazki malowane na szkle, kartki, rzeźby,  wycinanki, wyroby drewniane i wiele innych – mówi Paulina Witczak z Działu Animacji i Promocji Kultury w MDK.

Mamy nadzieję, że pomożemy Państwu w kompletowaniu świątecznych prezentów!

Ale to nie koniec atrakcji tego dnia. Od godziny 14.00 w sali Klubu Seniora trwać będą warsztaty szycia eko-zabawek dla dzieci 7+
Warsztaty poprowadzą dziewczyny z projektu społecznego ,,(Zduńska) Wola Zmiany”.
Na warsztaty obowiązują zapisy, email: zdunskawolazmiany@gmail.com
Zapraszamy wszystkich miłośników rękodzieła 11 grudnia w godz. 12.30 – 18.30 do sali kameralnej w Ratuszu, pl. Wolności 26.

Do zobaczenia!

Lokalsi Plakat 11 Grudnia Scaled

Loka

Podczas targów będą z nami: