Wernisaż wystawy grafik Olafa Gajewczyka

Olaf Gajewczyk – młody rysownik, który od lat tworzy projekty na tablecie graficznym, zaprezentuje swoją twórczość w Ratuszu.

PLANSZA

Tematyka prac oscyluje wokół szeroko pojętej fantastyki. Młody artysta szlifuje swój talent niemal każdego dnia. Skupia się głównie nad tworzeniem postaci.

– Ważne są dla mnie detale i kolory, jak i gra światłocienia. Głównym moim projektem jest forma komiksowa, której fabuła jest humorystyczna i ociera się o absurd – mówi Olaf Gajewczyk.

Rysownik tworzy pod pseudonimem artystycznym Glob.

Część prac można śledzić w jego social mediach: facebook, instagram (@glob_comics), twitter (@GlobComics).

Publikuje swoje komiksy na międzynarodowej stronie do zamieszczania komiksów – Webtoon.

Olaf jest uczniem Zespołu Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli. Swoją przyszłość wiąże z informatyką oraz zamierza kontynuować rysowanie.

——————————-

Wernisaż wystawy prac Olafa Gajewczyka odbędzie się 15 listopada o godz. 18.00 w MDK Ratusz, foyer na I piętrze.

Zapraszamy!

Projekt Bez Tytulu 1 3