XXVII Regionalny Konkurs Literacki ,,O Laur Topoli”

Jeśli masz nie więcej niż 25 lat. Jeśli piszesz wiersze i chcesz sprawdzić swoje możliwości literackie, zgłoś się do nas!

Projekt Bez Tytulu 2

Zachęcamy do nadsyłania prac na XXVII Regionalny Konkurs Literacki ,,O Laur Topoli”.

Celem konkursu jest wyłonienie nowych talentów poetyckich.

Konkurs rozstrzygnięty zostanie w dwóch kategoriach:

I kategoria – dzieci i młodzież do lat 15,

II kategoria – osoby powyżej 15 lat do 25 lat.

Na konkurs prześlijcie od 3 do 5 wierszy nigdzie dotąd niepublikowanych i nienagradzanych, opatrzonych godłem (godło to pseudonim, inna nazwa niż nazwisko i imię, z dopiskiem – „O Laur Topoli” kat. I lub kat. II) wraz z oświadczeniem o przekazaniu praw Autorskich do utworów na rzecz Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli.

Każdy utwór wydrukujcie w 3 egzemplarzach.

Do nadesłanych utworów należy przesłać również kopertę opatrzoną tym samym godłem, w której  znajdą się:

– imię i nazwisko autora prac,

– rok urodzenia – dotyczy osób niepełnoletnich,

– adres zamieszkania,

– adres e-mail,

– telefon kontaktowy.

Regulamin Konkursu możecie pobrać tutaj —->REGULAMIN

Zapoznajcie się z klauzulą informacyjną. Do swojego zgłoszenia dołączcie podpisane oświadczenie (Załącznik nr 1 do Regulaminu) —-> KLAUZULA INFORMACYJNA I ZAŁĄCZNIK NR 1 DO REGULAMINU

Utwory możecie nadsyłać pocztą tradycyjną na adres:

Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli, pl. Wolności 26, 98-220 Zduńska Wola, z dopiskiem „Konkurs O Laur Topoli”

lub pocztą elektroniczną: konkursy@mdk-zdunskawola.pl

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 19 listopada br.

XXVII KONKURS LITERACKI