Zduńskowolski Konkurs Piosenki Angielskiej ,,U can sing”

Na scenie pojawią się uczniowie szkół podstawowych i szkół średnich. Wszyscy ci, którzy kochają śpiewać i wyrażać swoje emocje w języku obcym.

Spotkają się w MDK Ratusz i zaprezentują wybrane przez siebie utwory w języku angielskim. Usłyszymy przeboje największych gwiazd, takich artystów, jak np.: Pink Floyd, Celine Dion czy Lady Gaga.

Już niebawem młodzi wokaliści wezmą udział w przesłuchaniach konkursowych, a najlepsi wystąpią podczas Koncertu Finałowego Zduńskowolskiego Konkursu Piosenki Angielskiej ,,U CAN SING”.

Jako pomysłodawca i współorganizator, mam nadzieję, że ten projekt zgromadzi na jednej scenie młodych ludzi, którzy kochają śpiewać i potrafią wyrażać swoje emocje, nie tylko w języku polskim. Liczę na to, że ta impreza stanie się imprezą cykliczną i każdej jesieni będziemy mogli się spotykać na scenie w MDK Ratusz i czerpać radość ze wspólnego śpiewania i słuchania interpretacji wielkich przebojów w wykonaniu młodych artystów mówi Włodzimierz Hechłacz, pomysłodawca wydarzenia, nauczyciel, tłumacz przysięgły języka angielskiego i muzyk.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 4 października od godziny 9.00 w sali kameralnej MDK Ratusz. Koncert Finałowy, z udziałem laureatów, odbędzie się 7 października o godz. 18.00 w sali widowiskowej MDK Ratusz. W programie Koncertu Finałowego: gościnny występ Wiesława Rychlika.

Bilety na galę finałową w cenie 10 zł do nabycia w kasie MDK Ratusz i online: https://bit.ly/3xXUcxY

Współorganizatorem wydarzenia jest: Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica w Zduńskiej Woli.

Sponsorzy: Brubeck, Norautron, Studio Nagrań Moc-Art, Rada Rodziców ZSE w Zduńskiej Woli, Szkoła Języka Angielskiego ,,JET SET”, ,,Wola”.

 

Grafika Na Strone 12

Inne artykuły

Przejdź do treści