ŁDK nagrodził nasz ekologiczny pokaz mody!

Projekt realizowaliśmy przez pół roku.

30 listopada 2022 r. w ŁDK odbył się uroczysty finał projektu, podczas którego zaprezentowane zostały zwycięskie prace. Byliśmy tam również my z naszym pokazem mody ,,Idziemy na żywioł”.

Przygotowane pokazy uczestniczyły w konkursie w dwóch kategoriach: na najlepszy strój ekologiczny i najlepszy pokaz mody.
Otrzymaliśmy 3. miejsce za najlepiej zorganizowany pokaz mody na 32. instytucje biorące udział w programie. Każdy z uczestników, reprezentujący nasz MDK, przebrał się za żywioł (ogień, wodę, powietrze, ziemię). Nagrodę za najlepszy strój ekologiczny w ramach drugiej kategorii konkursu otrzymali: Kamil Nowak, Laura Bucheld i Julia Szukalska ( uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Zduńskiej Woli).

– Jest nam niezmiernie miło, cieszymy się ogromnie, że nasza praca została doceniona i nagrodzona! Gratulujemy wszystkim uczestnikom projektu! Kolejny raz udowadniamy sobie, że dobra współpraca przynosi sukces. Z ogromnym zaangażowaniem realizujemy projekty z dziećmi. Praca z dziećmi niezwykle rozwija nas dorosłych. To, co dziecinne, wydobywa z nas więcej uśmiechu i spontaniczności – podkreśla Sylwia Zbijewska, koordynatorka projektu z ramienia MDK.

Autorką choreografii do pokazu mody była Agata Nowak. Autorem projekcji mulimedialnej o żywiołach, Jacek Pietrasik. Profesjonalną sesję zdjęciową stworzył Ryszard Szubert.

Zadanie dofinansowane było ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Projekt został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera.

fot. (RS, PW)

Przejdź do treści