Święto Kwiatów – zgłoszenia wystawców

Pod koniec lipca odbędzie się szesnasta edycja imprezy plenerowej ,,Święto Kwiatów”. Tradycyjnie spotkamy się z Wami  na os. Karsznice w Zduńskiej Woli.

Wydarzenie, poza walorami rekreacyjnymi i rozrywkowymi, skupia się przede wszystkim na prezentacji roślin, kwiatów i tego, co jest związane z ich uprawą oraz hodowlą.

Z roku na rok popularność imprezy, zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających rośnie.

Dlatego również w tym roku zapraszamy producentów i hodowców roślin, a w szczególności: kwiatów, ziół, drzewek, nasion, krzewów, kosmetyków na bazie ziół i olejów naturalnych, stoiska z artykułami związanymi z pielęgnacją roślin a także firmy zajmujące się  architekturą ogrodową i wyposażeniem ogrodów, produkcją miodów, wyposażeniem pasiek, naturalnych przypraw i herbat ziołowych, do zaprezentowania swojego asortymentu.

Część handlowo-kwiatowa odbędzie się 28 lipca (niedziela) w godzinach 8:00-15:00 na terenie zielonym, przy zbiegu ulic: Leśmiana i Okrzei (przy górce).

Wszystkich  zainteresowanych naszą ofertą prosimy o rezerwację stoisk. Zgłoszenia można dokonać do 15 lipca drogą elektroniczną na adres: paulina.wawrzyniak@mdk-zdunskawola.pl
Kartę zgłoszenia można pobrać tutaj: Karta zgłoszenia ,,Święto Kwiatów 2024”

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia oraz dokonanie wpłaty na konto organizatora!

Szczegóły tutaj: Zaproszenie dla wystawców ,,Święto Kwiatów 2024 r.”

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

 

 

Baner SWieto Kwiatow 16. Edycja

Inne artykuły

Przejdź do treści