MICHAŁ WIŚNIEWSKI AKUSTYCZNIE – KONCERT

Kiedy:
5 luty 2023@18:00 – 20:00
2023-02-05T18:00:00+01:00
2023-02-05T20:00:00+01:00
Gdzie:
PL. WOLNOŚCI 26
MDK RATUSZ

Zbliża się druga odsłona akustycznej trasy Michała Wiśniewskiego.

Po bardzo dobrym przyjęciu pierwszej serii koncertów akustycznych, Wiśniewski zapragnął dać publiczności jeszcze więcej… To prawdziwa gratka również dla tych, którzy mieli okazję gościć już na koncercie akustycznym Michała Wiśniewskiego, bowiem w drugiej odsłonie akustycznych brzmień w koncertowej set liście usłyszymy aż 16 utworów, które nie pojawiły się w pierwszej części trasy.

Nie zabraknie oczywiście przebojów, takich jak „A wszystko to”, „Powiedz” czy „Zawsze z Tobą chciałbym być”. Pojawią się również, takie jak: „Daj Mi Siebie”, „Piekło”, „Niewiele chcę”, „Żegnam Was”, „Spojrzenia Mówią Wszystko”, „Bóg Jest Miłością”, „Cztery Piweczka” i wiele więcej, ale pełna lista utworów niech zostanie zagadką, która rozwiąże się wraz z rozpoczęciem koncertu!

Jednego jesteśmy pewni – na tym koncercie po prostu trzeba być!
To magiczna podróż przez 25 lat muzycznego dorobku Michała Wiśniewskiego, okraszona dźwiękami pianina, kontrabasu, gitary akustycznej i dopełniana przepięknym głosem Ani Świątczak, którą na co dzień możemy na powrót oglądać w zespole Ich Troje.

Artysta przygotował na ten koncert trzy różne rodzaje biletów, a dwa z nich dają możliwość spotkania z Michałem twarzą w twarz po koncercie!

Szczegóły znajdziecie poniżej:

NORMALNY 99 zł – tylko uczestnictwo w koncercie.

BILETY VIP BACKSTAGE PASS 169 zł – Posiadacze biletów Vip Backstage Pass otrzymują możliwość spotkania z Artystą po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

*Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu – do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

BILETY SPONSOR PACKAGE 399 zł – Posiadacze biletów Sponsor otrzymają możliwość uczestniczenia w próbie* zespołu, a po koncercie – możliwość spotkania z Artystą i zrobienia zdjęcia** w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również płytę Artysty.

Bilety dostępne w kasie MDK Ratusz oraz online: https://bit.ly/3Yglyuz

*Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

**Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu – do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

Koncert Michała Wiśniewskiego odbędzie się 5 lutego o godz. 18:00, sala widowiskowa MDK Ratusz.

Zapraszamy!

 

Inne artykuły

Przejdź do treści