WYSTĘP KABARETU NOWAKI

Kiedy:
28 Listopad 2021, 15:30 – 17:00
2021-11-28T15:30:00+01:00
2021-11-28T17:00:00+01:00
Gdzie:
PL. WOLNOŚCI 26
ZDUŃSKOWLSKIE CENTRUM INTEGRACJI RATUSZ

Zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

,,Za granicą żartu” to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie nowe skecze i premierowe postacie.

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych.

Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Kabaret Nowaki wystąpi 28 listopada o godz. 15.30 w sali widowiskowej Ratusza.

Bilety: 75 zł dostępne na www.kinoratusz.pl i w kasie Ratusza (kasa czynna codziennie godzinę przed pierwszym seansem do rozpoczęcia ostatniego).

Zapraszamy!

Inne artykuły

Przejdź do treści