Zajęcia artystyczne w roku kulturalnym 2023 / 2024

Trwają zapisy na zajęcia artystyczne w nowym roku szkolnym.

Zapraszamy na zajęcia artystyczne do Miejskiego Domu Kultury i filii MDK (os. Karsznice) w roku kulturalnym 2023/2024.

Proponujemy:
– zajęcia wokalne
– zajęcia w szkółce gitarowej
– naukę w sekcji akordeonowej
– zajęcia w sekcji modelarskiej
– zajęcia plastyczne
– zajęcia teatralne
– zajęcia taneczne: balet, modern jazz, street dance, akrobatyka taneczna, zajęcia taneczno-ruchowe
– zajęcia rytmiczne: joga, rytmika

dla najmłodszych od 3 roku życia:
– zajęcia jogi
– umuzykalniające zajęcia rytmiczne

dla dzieci w wieku 5 lat i więcej:
– balet z elementami tańca modern jazz – grupa tańca ,,AGAT”
– akrobatyka taneczna (od 4 lat)
– street dance (od 5 lat)
– zajęcia plastyczne (od 6 lat)
– zajęcia wokalne (od 6 lat)

– zajęcia teatralne (od 9 lat)

dla dzieci, młodzieży i dorosłych:
– ratuszowe studio piosenki (6-25 lat)
– sekcja modelarska (od 10 lat)
– szkółka gitarowa (7-25 lat)
– sekcja akordeonowa (8-20 lat)

dla dorosłych:
– zajęcia teatralne – ,,Teatr po godzinach” (od 20 lat)
– zajęcia taneczno-ruchowe

dla seniorów:
Uniwersytet Trzeciego Wieku (zapisy od 17 sierpnia)

Co nas wyróżnia?

wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem,
atrakcyjne ceny,
nagrody i sukcesy w świecie artystycznym,
nowoczesne zaplecze techniczne i lokalowe.

Informacje o wszystkich zajęciach znajdziecie tutaj -> https://www.strefazajec.pl/company/MDK-Zdunska-Wola-id1164.html

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez Strefę Zajęć ->https://www.strefazajec.pl/company/MDK-Zdunska-Wola-id1164.html

Nowością w tym roku będą zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 9-11 lat. Stanowią one szczególną formę aktywności i ekspresji twórczej dla uczniów klas
młodszych. Aktywność dziecka należy do jego sfery rozwoju i trzeba ją właściwie stymulować i pobudzać przez odpowiednie zabawy, a taką jest niewątpliwie zabawa w teatr. Zajęcia teatralne wpływają korzystnie na wszechstronny rozwój dziecka, stanowią również uzupełnienie treści programowych, sprzyjają poszerzaniu i utrwalaniu wiadomości. Zabawa w teatr wiąże się z planem działań szkolnych, bo zaspokaja potrzeby psychiczne dziecka. Jest wspaniałym pomysłem na dobre spędzenie czasu wolnego. Zajęcia te często spełniają funkcję terapeutyczną. Program zajęć teatralnych ułożony jest tak, aby stworzyć warunki do efektywnego rozwoju umiejętności scenicznych. Dzieci uczą się wyrażania emocji i pielęgnowania otwartości, co też pozytywnie wpływa także na ich relacje z rówieśnikami.

Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek godz. 16:00 – 17:30 (sala konferencyjna MDK Ratusz). Warunkiem rozpoczęcia zajęć jest utworzenie minimum sześcioosobowej grupy.

Regulamin uczestnictwa w zajęciach do pobrania tutaj:

PDF Regulamin uczestnictwa w zajęciach organizowanych przez MDK w Zduńskiej Woli 2023-2024

Doc. Regulamin uczestnictwa w zajęciach organizowanych przez MDK w Zduńskiej Woli 2023-2024

Karta uczestnictwa :

PDF karta zgłoszenia na zajęcia w roku 2023- 2024

Doc. karta zgłoszenia na zajęcia w roku 2023- 2024

PDF Oświadczenie o odbieraniu dziecka z zajęć organizowanych – 2023-2024

Doc. Oświadczenie o odbieraniu dziecka z zajęć organizowanych – 2023-2024

Jeśli macie pytania, wątpliwości, skontaktujcie się z nami:

• MDK Ratusz -> 605 503 703
  • Filia MDK, os. Karsznice -> 43 823 31 90