Zbliża się kolejna edycja ,,Święta Kwiatów”

Zapraszamy Was do Karsznic na czternastą edycję ,,Święta Kwiatów”.

Jesteście hodowcami kwiatów, drzewek, nasion, krzewów?

Sprzedajecie artykuły związane z pielęgnacją roślin?

Zajmujecie się architekturą ogrodową, wyposażeniem ogrodów, hodowlą pszczół czy wyposażeniem pasiek?

Zapraszamy Was do udziału w kolejnej edycji Święta Kwiatów.

Wydarzenie odbędzie się 30 lipca.

Cześć handlowo–kwiatową planujemy w godzinach 6:00 – 15:00 na terenie zielonym, przy zbiegu ulic: Leśmiana i Okrzei ( przy górce).

Zaproszenie do udziału w targach kwiatowych i kartę zgłoszenia załączamy poniżej:

zaproszenie dla wystawców

karta zgłoszenia

Zgłoszenia możecie dokonać drogą elektroniczną: filia.mdk.zdunskawola@gmail.com

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy producentów i handlowców, m. in. kwiatów, ziół, drzewek, nasion, krzewów, naturalnych kosmetyków na bazie ziół i olejów naturalnych. Zapraszamy wystawców z artykułami związanymi z pielęgnacją roślin oraz firmy zajmujące się architekturą ogrodową i wyposażeniem ogrodów. Producentów naturalnych przypraw i herbat ziołowych, a także miodów i wystawców zajmujących się wyposażeniem pasiek.

Wszystkich zainteresowanych rozstawieniem swojego stoiska, prosimy o wcześniejszą rezerwację (do 11 lipca br.).

Jeśli macie pytania, służymy pomocą pod nr tel. 43 823 31 90.