SPEKTAKL TEATRALNY ,,BRZYDKIE KACZĄTKO”

6 czerwiec 2021@11:00 – 12:00
2021-06-06T11:00:00+02:00
2021-06-06T12:00:00+02:00
SALA WIDOWISKOWA

Czy można z dziećmi rozmawiać o nietolerancji? Czy można mówić o samotności i odrzuceniu? A jeśli można to od kiedy i w jaki sposób?
Spektakl „Brzydkie kaczątko” to historia oparta na baśni Hansa Christiana Andersena, opowiedziana w oryginalny sposób.
Pewnego dnia, na zwykłym wiejskim podwórku, kaczą rodzinę spotyka ogromne szczęście. Z wysiadywanych jajek, jedno po drugim, wykluwają się śliczne, żółte kaczuszki. Niestety jedno pisklę wygląda zupełnie inaczej…

Spektakl, w wykonaniu aktorów Teatru Mer z Łodzi, jest spektaklem lalkowym, skierowanym do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Grany jest, zarówno w planie żywym, jak i za pomocą kilku technik lalkowych (min. muppetów).

Świat dziecka to głównie świat odczuć i emocji, dlatego w przedstawieniu nie pada ani jedno (ludzkie) słowo. Do przekazu użyto uniwersalnego języka, którym jest obraz i dźwięk.

Scenariusz: Ewa Gałat Reżyseria: Marcin Truszczyński

Scenografia: Anna Zadęcka Muzyka: Piotr Kubiak

Dekoracje i lalki wykonali: Anna Zadęcka, Ewa Gałat, Robert Gałat

Występują: Anna Zadęcka, Ewa Gałat.

Spektakl odbędzie się 6 czerwca o godz. 11.00 w ZCI Ratusz, pl. Wolności 26.
Spektakl o godz. 16.00 w Miejskim Domu Kultury, Filia os. Karsznice nie odbędzie się.
Bilety w cenie 15 zł  zakupić możecie Państwo on-line:
godz.11:00 (Ratusz):
oraz w kasie biletowej Ratusza.
Jesteście ciekawi, jak zakończy się ta historia? My nie możemy się  już doczekać.
Zapraszamy!