Ratusz Inspiruje Muzycznie – Joanna Aleksandrowicz

Jest już majowy, prawdziwie wiosenny odcinek podcastu Ratusz Inspiruje Muzycznie.

Przepis na magiczny, muzyczny wieczór wygląda tak: stawiamy lampy żarowe, rozpalamy ognisko, rozwijamy dywany i do tego dokładamy piękne okoliczności przyrody. Aha…i nie może zabraknąć Jej – Joanny Aleksandrowicz wraz z zespołem. Artystka łączy pasję muzyczną z grą na dużym ekranie i na deskach teatralnych. Jak udaje jej się to wszystko pogodzić i skąd bierze siłę, aby na przestrzeni 3 miesięcy zagrać kilkadziesiąt koncertów zdradziła w rozmowie z Marcinem Krystkiem.
Pamiętajcie o naszym kanale na YouTube, Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasts. Poza najnowszym, znajdziecie również archiwalne odcinki cyklu.
Nie zapomnijcie subskrybować naszych kanałów
Będziecie zawsze na bieżąco.

Obejrzyj również:

Ratusz inspiruje muzycznie – Paweł Gołąb

W tym odcinku gościem Marcina Krystka jest dziennikarz, twórca kultowego Zacieru i miłośnik ciężkiego grania – Paweł Gołąb, który opowiadał o inspiracjach muzycznych, o tym jak powstawała audycja i jak Marilyn Manson zniechęcił go do jeżdżenia na koncerty.

obejrzyj nagranie »

Ratusz inspiruje muzycznie – Michał Urbaniak

Pierwszy odcinek w Nowym Roku i od razu zaczynamy z górnego „C”. Gościem Marcina Krystka jest legenda jazzu, skrzypek, saksofonista, obywatel świata. Michał Urbaniak, bo o nim mowa, opowiadał o życiu, muzyce i ryzyku, które czasami warto podjąć, aby spełnić marzenia.

obejrzyj nagranie »
Przejdź do treści