Ratusz inspiruje muzycznie

,,Ratusz inspiruje...muzycznie" to nowy projekt Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli.

– To cykl programów, w formie podcastów, w którym będziemy przybliżać sylwetki młodych oraz tych już bardziej doświadczonych artystów z regionu i nie tylko – mówi Marcin Krystek. – Katalog naszych gości nie jest zamknięty, dzięki czemu będzie kilka niespodzianek – dodaje.

Dla wielu z Was będzie to możliwość zapoznania się z nową muzyką, różnymi jej gatunkami lub po prostu przypomnienia sobie utworów dobrze już wam znanych.

Posłuchajcie rozmowy Marcina Krystka z Maćkiem Szustakiem, czyli Stellarnotes. Muzyk dzielił się swoimi inspiracjami muzycznymi oraz opowiedział, jak powstawała jego płyta ,,Dochodzi północ”.

Ponowne spotkania z projektem ,,Ratusz inspiruje…muzycznie” będą miały miejsce w kolejnych miesiącach. Dodatkowo w mediach społecznościowych będą pojawiać się inspiracje muzyczne naszych gości.

 

Lipcowa odsłona naszego podcastu ,,Ratusz inspiruje muzycznie”! Tym razem Marcin Krystek rozmawia z wiceprezydentem Zduńskiej Woli Pawłem Szewczykiem.

Warto posłuchać!
Zachęcamy!
Jest już kolejna odsłona podcastu Ratusz Inspiruje Muzycznie.
Tym razem przenosimy się na Jamajkę i bierzemy na tapetę tzw. muzykę korzeni. Niezależnie jaką pogodę macie za oknem, przez kolejne pół godziny gwarantujemy Wam dużą dawkę słońca i gorących rytmów.
Posłuchajcie jak zdobywało się muzykę, aby można było ja później zaprezentować w radio. Jak Lublin wpłynął na gust muzyczny naszego gościa i jaki wpływ muzyka korzeni ma na wszystkie współczesne gatunki muzyczne.
W rozmowie z Marcinem Krystkiem, w swój muzyczny świat wprowadzi Was Paweł Perdek – dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli.
Słuchaj nas także na Spotify:

Ostatnie tygodnie to szał niebieskich ciał. Oczywiście chodzi o zespół ,,Planety”, który przebojem wdarł się w lokalną scenę muzyczną, ale jesteśmy przekonani, że nie jest to ich ostatnie słowo. W ramach czwartej już odsłony podcastu Ratusz Inspiruje Muzycznie muzycy zdradzają swoje plany, marzenia i inspiracje.

Posłuchajcie rozmowy Marcina Krystka z Julią Wojtaszek i Kamilem Kaczmarkiem.

Jesteśmy także na Spotify:
To będzie spotkanie z legendą.
Bohaterem piątej odsłony podcastu Ratusz Inspiruje Muzycznie jest nie kto inny jak sam Marek Niedźwiecki. Przez lata otwierał nam uszy na nowości muzyczne, rozkochiwał w Australii i tworzył niesamowity klimat na antenie radiowej. W rozmowie z Marcinem Krystkiem dzielił się swoimi inspiracjami muzycznymi, zdradził gdzie parzą najlepszą kawę i mówił o kulisach powstawania Radia 357.
PAMIĘTAJCIE – JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA SPOTIFY. Tam znajdziecie także odcinki archiwalne:

Inne artykuły

Przejdź do treści