Ratusz inspiruje muzycznie – Paweł Perdek

W rozmowie z Marcinem Krystkiem, w swój muzyczny świat wprowadzi Was Paweł Perdek - dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli.

Tym razem przenosimy się na Jamajkę i bierzemy na tapetę tzw. muzykę korzeni. Niezależnie jaką pogodę macie za oknem, przez kolejne pół godziny gwarantujemy Wam dużą dawkę słońca i gorących rytmów.

Posłuchajcie jak zdobywało się muzykę, aby można było ją później zaprezentować w radio. Jak Lublin wpłynął na gust muzyczny naszego gościa i jaki wpływ muzyka korzeni ma na wszystkie współczesne gatunki muzyczne.

Podcast dostępny również na Spotify:

Obejrzyj również:

Ratusz inspiruje muzycznie – Paweł Gołąb

W tym odcinku gościem Marcina Krystka jest dziennikarz, twórca kultowego Zacieru i miłośnik ciężkiego grania – Paweł Gołąb, który opowiadał o inspiracjach muzycznych, o tym jak powstawała audycja i jak Marilyn Manson zniechęcił go do jeżdżenia na koncerty.

obejrzyj nagranie »

Ratusz inspiruje muzycznie – Michał Urbaniak

Pierwszy odcinek w Nowym Roku i od razu zaczynamy z górnego „C”. Gościem Marcina Krystka jest legenda jazzu, skrzypek, saksofonista, obywatel świata. Michał Urbaniak, bo o nim mowa, opowiadał o życiu, muzyce i ryzyku, które czasami warto podjąć, aby spełnić marzenia.

obejrzyj nagranie »
Przejdź do treści