18 grudnia 2021 r.

W 18. okienku będzie aktywnie. Zduńska Woda – to sport, relaks w wodzie, odpoczynek w saunarium i wiele kolorowych atrakcji dla dzieciaków.

Bo ,,Woda” jest dla każdego.

Otwórz inne okienka

22 grudnia 2021 r.

Jest środa, 22 grudnia. Dziś będzie bardzo artystycznie.
Przed Państwem Marzena Lamch-Łoniewska wraz ze swoją córką Anielą w utworze Ewy Ekiert-Jaworskiej pt. ,,Stańmy się”.

13 grudnia 2021 r.

W okienku nr 13 Radiowi Mikołaje: Klaudia Pawlak i Michał Sieczkowski z najlepszymi świątecznymi życzeniami od Rozgłośni Radiowej „Nasze Radio 104,7 fm” i „Nasze Radio nostalgicznie”.

9 grudnia 2021 r.

Dziś będzie literacko. Odsłaniamy 9. okienko. A w nim Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu, z którym współpracowaliśmy podczas realizacji ministerialnego projektu ,,Podróże jeża spod miasta Zgierza”, w ramach programu „Ojczysty – dodaj do ulubionych”.

8 grudnia 2021 r.

Dziś przyszedł czas na okienko nr 8.
Przed Państwem Miejska Orkiestra Dęta w Zduńskiej Woli o Tradycjach Kolejowych pod dyrekcją Barbary Soboń-Bartoszek.

kka-mdk-brzeziny
1 grudnia 2021 r.

W pierwszym okienku gościmy naszych przyjaciół z Miejskiego Domu Kultury Brzezinach, z którymi uczestniczyliśmy w projekcie Narodowego Centrum Kultury ,,Zaproś nas do siebie 2020″.