9 grudnia 2021 r.

Dziś będzie literacko. Odsłaniamy 9. okienko. A w nim Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu, z którym współpracowaliśmy podczas realizacji ministerialnego projektu ,,Podróże jeża spod miasta Zgierza", w ramach programu „Ojczysty – dodaj do ulubionych”.

Projekt zakładał napisanie, wspólnie z mieszkańcami dziesięciu polskich miast i miejscowości, nowych przygód jeża spod miasta Zgierza. Jedno z opowiadań powstało również w Zduńskiej Woli.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji przeczytać lub posłuchać w formie audiobuka, specjalnie dla Was dzisiaj opowiadanie przeczyta nasz Przyjaciel ze Zgierza.

„Olimpijczycy kontra Szablozębni i magiczna lokomotywa” – to tytuł opowiadania, które przygotowała grupa dzieciaków z Publicznego Przedszkola nr 7 ,,Pod Zielonym Semaforem” wspólnie ze swoimi opiekunkami Anną Żeleszkiewicz i Jolantą Krzyżewską. Dzieci rysowały i opowiadały, a ich pomysły zebrała Pani Małgorzata Foszpańczyk.

Otwórz inne okienka

22 grudnia 2021 r.

Jest środa, 22 grudnia. Dziś będzie bardzo artystycznie.
Przed Państwem Marzena Lamch-Łoniewska wraz ze swoją córką Anielą w utworze Ewy Ekiert-Jaworskiej pt. ,,Stańmy się”.

otwórz okienko »
13 grudnia 2021 r.

W okienku nr 13 Radiowi Mikołaje: Klaudia Pawlak i Michał Sieczkowski z najlepszymi świątecznymi życzeniami od Rozgłośni Radiowej „Nasze Radio 104,7 fm” i „Nasze Radio nostalgicznie”.

otwórz okienko »
8 grudnia 2021 r.

Dziś przyszedł czas na okienko nr 8. 
Przed Państwem Miejska Orkiestra Dęta w Zduńskiej Woli o Tradycjach Kolejowych pod dyrekcją Barbary Soboń-Bartoszek.

otwórz okienko »
kka-mdk-brzeziny
1 grudnia 2021 r.

W pierwszym okienku gościmy naszych przyjaciół z Miejskiego Domu Kultury Brzezinach, z którymi uczestniczyliśmy w projekcie Narodowego Centrum Kultury ,,Zaproś nas do siebie 2020″.

otwórz okienko »
Przejdź do treści