22 grudnia 2021 r.

Jest środa, 22 grudnia. Dziś będzie bardzo artystycznie. Przed Państwem Marzena Lamch-Łoniewska wraz ze swoją córką Anielą w utworze Ewy Ekiert-Jaworskiej pt. ,,Stańmy się”.

Marzena Lamch-Łoniewska jest wokalistką, pedagogiem, aktorką, kompozytorką muzyki do spektakli i piosenek. Jest jedną z bardziej cenionych w Polsce specjalistek w dziedzinie śpiewu białego.

Współpracowała m.in. z: Januszem Yaniną Iwańskim, Mietkiem S zcześniakiem, Lorą Szafran czy Marcinem Pospieszalskim. Stale współpracuje także z Teatrem im. Adama Mickiewicza w Częstochowie, Teatrem „A” z Gliwic i Teatrem 3,5.

Zamieszkała w Sędziejowicach, gdzie wraz z mężem Adamem, powołali do życia Wychowalnię Artystyczną ,,Ładne Kwiatki”, która realizuje spektakle, koncerty, happeningi i warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Aniela Łoniewska ma 16 lat. Od lat interesuje się śpiewem, teatrem i tańcem. Bierze czynny udział w wydarzeniach artystycznych. W 2015 roku wygrała casting i wystąpiła w Koncercie Galowym  Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. W tym samym roku zagrała rolę Lili w spektaklu Teatru Telewizji pt. „Ich czworo” w reżyserii Marcina Wrony u boku Małgorzaty Kożuchowskiej, Artura Żmijewskiego, Mai Ostaszewskiej i Agaty Buzek.

Ukończyła I st. Państwowej Szkoły Muzycznej w Zduńskiej Woli w klasie fletu  poprzecznego. Obecnie kontynuuje naukę w PSM, II st. na Wydziale Rytmiki. Jest uczennicą I LO im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli.

Otwórz inne okienka

13 grudnia 2021 r.

W okienku nr 13 Radiowi Mikołaje: Klaudia Pawlak i Michał Sieczkowski z najlepszymi świątecznymi życzeniami od Rozgłośni Radiowej „Nasze Radio 104,7 fm” i „Nasze Radio nostalgicznie”.

otwórz okienko »
9 grudnia 2021 r.

Dziś będzie literacko. Odsłaniamy 9. okienko. A w nim Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu, z którym współpracowaliśmy podczas realizacji ministerialnego projektu ,,Podróże jeża spod miasta Zgierza”, w ramach programu „Ojczysty – dodaj do ulubionych”.

otwórz okienko »
8 grudnia 2021 r.

Dziś przyszedł czas na okienko nr 8. 
Przed Państwem Miejska Orkiestra Dęta w Zduńskiej Woli o Tradycjach Kolejowych pod dyrekcją Barbary Soboń-Bartoszek.

otwórz okienko »
kka-mdk-brzeziny
1 grudnia 2021 r.

W pierwszym okienku gościmy naszych przyjaciół z Miejskiego Domu Kultury Brzezinach, z którymi uczestniczyliśmy w projekcie Narodowego Centrum Kultury ,,Zaproś nas do siebie 2020″.

otwórz okienko »
Przejdź do treści