2 grudnia 2021 r.

Drugie okienko w Kulturalnym Kalendarzu Adwentowym należy do EKOBOHATERÓW z Jasnej.

To grupa młodych ekologów, którzy chcą poprawić jakość naszej planety. Młodzież z II LO w Zduńskiej Woli: Gabrysia, Michał, Wiktoria, Weronika, Rozalia, Szymon, Matylda, Ola, Maciej oraz pani Anita Filipiak znaleźli się wśród ośmiu szkół w Polsce, które promują ekologię.

Jednak najważniejsze jest to, że pokazali mieszkańcom Zduńskiej Woli, jak zadbać o nasze otoczenie.

Czasami wystarczy zrobić małą rzecz…, która dla środowiska ma wielkie znaczenie.

Otwórz inne okienka

22 grudnia 2021 r.

Jest środa, 22 grudnia. Dziś będzie bardzo artystycznie.
Przed Państwem Marzena Lamch-Łoniewska wraz ze swoją córką Anielą w utworze Ewy Ekiert-Jaworskiej pt. ,,Stańmy się”.

13 grudnia 2021 r.

W okienku nr 13 Radiowi Mikołaje: Klaudia Pawlak i Michał Sieczkowski z najlepszymi świątecznymi życzeniami od Rozgłośni Radiowej „Nasze Radio 104,7 fm” i „Nasze Radio nostalgicznie”.

9 grudnia 2021 r.

Dziś będzie literacko. Odsłaniamy 9. okienko. A w nim Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu, z którym współpracowaliśmy podczas realizacji ministerialnego projektu ,,Podróże jeża spod miasta Zgierza”, w ramach programu „Ojczysty – dodaj do ulubionych”.

8 grudnia 2021 r.

Dziś przyszedł czas na okienko nr 8.
Przed Państwem Miejska Orkiestra Dęta w Zduńskiej Woli o Tradycjach Kolejowych pod dyrekcją Barbary Soboń-Bartoszek.

kka-mdk-brzeziny
1 grudnia 2021 r.

W pierwszym okienku gościmy naszych przyjaciół z Miejskiego Domu Kultury Brzezinach, z którymi uczestniczyliśmy w projekcie Narodowego Centrum Kultury ,,Zaproś nas do siebie 2020″.